joomla templates top joomla templates template joomla

Jest "ostro"? Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski nie jest już dyrektorem w MPGN, z końcem miesiąca wygasa mu również umowa ze spółką. Co dalej?

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Z końcem miesiąca radnemu Łukaszowi Kowarowskiemu wygasa umowa o pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu, ale już teraz przestał piastować stanowisko dyrektora w spółce. Ważą się losy Przewodniczącego Rady Miejskiej, koalicjanta i najbliższego zaplecza Prezydenta Macieja Glamowskiego.

Przypomnijmy to Łukasz Kowarowski przewodniczący SLD w Grudziądzu, radny i jednocześnie Przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu, a równocześnie dyrektor w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Nieruchomościami, gdzie rozpoczął pracę po wyborach samorządowych. 
 
 
Łukasz Kowarowski to również najbliższe, jak się wydawało do tej pory, zaplecze obecnego prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, które razem z Obywatelskim Grudziądzem startowało w wyborach z tej samej listy. 
 
- Według informacji potwierdzonych przez MPGN z końcem listopada radnemu wygasa umowa w spółce, ale co ciekawe już teraz przestał piastować stanowisko dyrektora -
 
„Negocjacje koalicyjne”? Czy faktyczny konflikt, a może nowe obszary działania dla radnego SLD? 
 
Urząd Miasta zapowiedział wydanie oświadczenia w stej sprawie.