joomla templates top joomla templates template joomla

Kibice GKMu organizują coroczną zbiórkę prezentów i licytację gadżetów. Chcą pomóc podopiecznym ośrodka wychowawczego

info: Kibice GKM włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Z okazji zbliżających się świąt, sympatycy żużla z naszego miasta postanowili kontynuować coroczną tradycję. Podarują podopiecznym Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety przy ul. Bydgoskiej 5 świąteczne upominki. 
 
W ramach akcji „Wielka Świąteczna Zbiórka 2017” do 15 grudnia zbierają pluszaki, lalki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne i odzież  – wszystko to, co przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o prezentach dla dzieci.
 
 
 
Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Na licytacje przeznaczone zostaną: proporczyk GKMu, bluza z autografami zawodników oraz klubowy softshell z sezonu 2017 oraz inne gadżety związane z grudziądzkim speedwayem. Cały zysk zostanie przeznaczony na prezenty dla potrzebujących dzieci. Organizatorzy, czyli kibice oraz klub GKM Grudziądz SA, zachęcają wszystkich grudziądzan do włączenia się w akcję.
 
Aby sprawić radość podopiecznym Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety przy ul. Bydgoskiej 5, wystarczy do 15 grudnia, w godzinach 8.00 – 15.00 (od poniedziałku do piątku), zostawić upominek w biurze klubu GKM Grudziądz SA przy ul. Hallera 4. Dostarczenie prezentów jest możliwe także w innych terminach, w takich sytuacjach organizatorzy proszą o kontakt mejlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Licytacje klubowych gadżetów rozpoczną się 5 grudnia na stronie facebook.com/GKMGrudziadz i potrwają do 15 grudnia. Akcja „Wielka Świąteczna Zbiórka” organizowana jest przez wszystkie grupy kibicowskie GKMu we współpracy z klubem GKM Grudziądz SA. Bieżące informacje: facebook.com/GKMGrudziadz.