joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejne dewastacje materiałów wyborczych. „Aż tak boją się wygranej Andrzeja Dudy” mówi mieszkaniec Owczarek, który powiesił plakat na własnym prywatnym płocie

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
To nie pierwsza dewastacja materiałów wyborczych. Jedne plakaty wiszą w miejscach niedozwolonych, inne na prywatnych posesjach zrywane są przez "chuliganów politycznych" i co do zasady są to plakaty Andrzeja Dudy. 
 
- „Podjechało auto, wysiadł z niego mężczyzna, który zerwał plakat, a następnie go ukradł, wsiadł do auta i odjechał. Nie przeszkadzały mu plakat Trzaskowskiego i Władysława Kosiniaka-Kamysza wiszący na płocie sąsiedniej posesji” - mówi mieszkaniec Owczarek.
 
 
To jedno z kolejnych zgłoszeń jakie wpłynęło do naszej redakcji. Równocześnie mieszkańcy pytają się czemu władze miasta nie reagują na plakaty porozwieszane na skrzyżowaniach w miejscach, w których jak się wydaje z powodu przepisów o ruchu drogowym, nie powinny wisieć żadne tego typu "reklamy" - mowa o skrzyżowaniach. Od tygodni nikt nie reaguje na tego typu samowole.
 
- „Widocznie Andrzej Duda jest taki mocny, że robią wszystko aby ograniczyć jego banery, albo ze zwykłej złości” - mówi mieszkaniec, który jednak dodaje, że może to być też zorganizowana akcja.
 
Do tej pory nie odnotowaliśmy sygnałów niszczenia plakatów innych kandydatów mieście. Jeżeli do takich doszło - informujcie.