joomla templates top joomla templates template joomla

Liczba niestrajkujących wzrosła, ale nadal jest to zaledwie co 10 nauczyciel. Przedszkole na Rządzu pozytywnym punktem na mapie, opiekunowie zajmują się pociechami, jest tu najmniej strajkujących

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Liczba strajkujących maleje, jednak nadal nie strajkuje zaledwie co 10 pedagog w Grudziądzu. Pozytywnym akcentem jest przedszkole na Rządzu, w którym aż 9 opiekunów nie strajkuje i opiekuje się poecihami z zaledwie 13 pedagogów przedszkolnych w całym Grudziądzu, którzy nie przystąpili do strajku. 
 
 
W pierwszym dniu strajku zaledwie 89 nauczycieli w Grudziądzu nie przystąpiło do strajku spośród 1799 zatrudnionych pedagogów. W poniedziałek do strajku nie przystąpiło 138 nauczycieli, w czwartek ta liczba była nieco większa bo 174 osoby nie przystąpiły do akcji strajkowej. W pierwszym dniu strajku było to 89 osób. 
 
 
W czwartek, 17 kwietnia łącznie do wszystkich grudziądzkich szkół podstawowych i gimnazjów zgłosiło się 5 uczniów, tylu też wymagało opieki. 88 nauczycieli nie przystąpiło do strajku, w poniedziałek było to 70 nauczycieli, a na początku strajku 45 nauczycieli. Liczba strajkujących zmalała o 43 osoby.
 
Do szkół średnich zgłosiło się 3 uczniów, potrzebujących opieki. Spośród nauczycieli, 73 nie przystąpiło do strajku. W poniedziałek było 55 osób, a w dniu rozpoczęcia strajku było to 41 nauczycieli, a więc mniej o 31 osoby.
 
 
Do grudziądzkich przedszkoli zgłosiło się 187 dzieci, tyle też wymagało opieki. 13 nauczycieli przedszkolnych nie przystąpiło do strajku, podobnie było w poniedziałek, natomiast na początku strajku było to 3 opiekunów.
 
Szczególnie niepokojąca jest skala strajku w przedszkolach, gdzie na 210 pedagogów nie strajkuje zaledwie 13 osób, z czego aż 9 na Rządzu i właśnie do tego przedszkola zgłosiło się 63 dzieci” - wszystkie dzieci zostały otoczone opieką – to jedna z pozytywnych informacji.