joomla templates top joomla templates template joomla

Łukasz Kowarowski będzie się zajmował do teraz śmieciami? Taka informacja się pojawiła, jednak nie została potwierdzona jak do tej pory

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Według naszych informacji Łukasz Kowarowski zmieni miejsce zatrudnienia. Przygoda radnego SLD z MPGN zakończy się, ale nadal będzie on piastował wysokie stanowisko, jednak w innej spółce podległem miastu.

Zakład Gospodarki Odpadami w Zakurzewie to ma być według niepotwierdzonych informacji nowe miejsce pracy byłego dyrektora MPGN w Grudziądzu. Przewodniczący ma zająć odpadami komunalnymi.

Przypomnijmy to Łukasz Kowarowski przewodniczący SLD w Grudziądzu, radny i jednocześnie Przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu, a równocześnie dyrektor w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Nieruchomościami, gdzie rozpoczął pracę po wyborach samorządowych. 
 
Łukasz Kowarowski to również najbliższe, jak się wydawało do tej pory, zaplecze obecnego prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, które razem z Obywatelskim Grudziądzem startowało w wyborach z tej samej listy. 
 
- Według informacji potwierdzonych przez MPGN z końcem listopada radnemu wygasa umowa w spółce, ale co ciekawe już teraz przestał piastować stanowisko dyrektora -

Niestety Ratusz pomimo zapowiedzi do tej pory nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu.