joomla templates top joomla templates template joomla

Maciej Lasek i Marcin Kierwiński w Grudziądzu. Tematem spotkania Katastrofa Smoleńska. Będzie można zadać pytania Przewodniczącemu Komisji

R.Ż/eSerwis.info; info: Fb/Tomasz Syzmański; fot: x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
W środę odbędzie się spotkanie „Klubu Obywatelskiego” w biurowcu MPGN przy ul. Curie-Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu. Na spotkaniu pojawi się Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej oraz były Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Organizatorem jest poseł Tomasz Szymański. 
 
W Grudziądzu odbędzie się spotkanie zorganizowane przez posła Tomasza Szymańskiego w ramach tzw. „Klubu Obywatelskiego”. Tematem spotkania jest Katastrofa Smoleńska.
 
 
 
W Sali konferencyjnej biurowca MPGN w Grudziądzu pojawi się Marcin Kierwiński członek zarządu krajowego Platformy Obywatelskiej, a także były już Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych znany głownie z badania Katastrofy Smoleńskiej. 
 
Spotkanie rozpoczyna się w środę, 29 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej w budynku MPGN Sp. z oo w Grudziądzu.
 
Tematem spotkania są „Fakty i mity dotyczące Katastrofy Smoleńskiej”. 
 
Zapewne będzie można zadać wiele ciekawych pytań osobie, która bezpośrednio zajmowała się największą katastrofą współczesnej Polski, w wyniku której zginęli najważniejsi polscy politycy, urzędnicy i wojskowi.