joomla templates top joomla templates template joomla

Miasto chciało sprzedać Dom Dziennego Pobytu? Radni PO proszą prezydenta Malinowskiego o nie przenoszenie placówki z Piłsudskiego na os. Lotnisko

włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Miasto chciało sprzedać Dom Dziennego Pobytu? Tego typu informacje zaniepokoiły osoby korzystające z tego miejsca. Sprawa zaniepokoiła nawet radnych PO. Prezydent zaprzecza.
 
Czy w planach miastach była najpierw likwidacja, a potem sprzedaż Domu Dziennego Pobytu w Grudziądzu? 
 
Coś musiało być na rzeczy skoro informacja zaniepokoiła nie tylko pensjonariuszy korzystających z tego miejsca, ale również radnych PO Jakuba Kopkowskiego i Pawła Napolskiego, a więc radnych będących w bliskim otoczeniu obecnego Prezydenta Grudziądza. 
 
 
 
Paweł Napolski i Jakub Kopkowski wystosowali nawet publicznie w tej sprawie pismo do Prezydenta z prośbą, aby ten: 
 
- „nie przenosił Domu Dziennego Pobytu funkcjonującego w budynku przy ul. Piłsudskiego 111 do budynku zlokalizowanego przy ul. Dywizjonu 303 4”
 
Według radnych cała sytuacja, jak możemy przeczytać: 
 
- "w wielu Seniorach budzi negatywne emocje”. 
 
Robert Malinowski w odpowiedzi na pojawiające się informacje dotyczące sprzedaży nieruchomości przy ul. Piłsudskiego 111, w której zlokalizowany jest Dom Dziennego Pobytu i likwidacją DDP - zaprzecza. 
 
Prezydent spotkał się we wtorek z pensjonariuszami DPS i osobiście przekazał im swoją odpowiedź w tej sprawie, uspokajając tym samym pensjonariuszy ośrodka.  
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież