joomla templates top joomla templates template joomla

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na „Piosenkę Promującą Rodzicielstwo Zastępcze”

info: UM/Grudziądz; fot: pixabay.com włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
W ramach akcji „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem” grudziądzki MOPR organizuje konkurs muzyczny. Uczniowie szkół ponadpodstawowych mają za zadanie stworzyć piosenkę promującą rodzicielstwo zastępcze.
 
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na „Piosenkę Promującą Rodzicielstwo Zastępcze”. Dzieci i młodzież z grudziądzkich placówek oświatowych muszą napisać i zaprezentować utwór muzyczny w języku polskim, który będzie promował rodzicielstwo zastępcze.
 
 
Każda piosenka ma swój tytuł, dlatego wymagane jest również nadanie nazwy piosence. Podkład muzyczny może być w formie coveru lub własnego akompaniamentu.
 
Formularz zgłoszeniowy wraz z nagraniem utworu należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201 z dopiskiem „Konkurs na Piosenkę Promującą Rodzicielstwo Zastępcze”. Nabór zgłoszeń trwa do 25 listopada.
 
Formularz zgłoszeniowy i regulamin można pobrać >> TUTAJ <<
 
Akcja „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem” powstała dzięki finansowaniu ze środków Fundacji EY.