joomla templates top joomla templates template joomla

Może się zdarzyć, że autobus MZK nie przyjedzie, kurs zostanie odwołany. Powodem jest brak pracowników, którzy przebywają w kwarantannie

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Przekazujemy komunikat Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu dotyczący niewykonywania części kursów:
 
"Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z koniecznością przebywania części naszych pracowników – w tym kierowców – na kwarantannach, mogą wystąpić chwilowe zakłócenia na liniach autobusowych, polegające na niewykonywaniu części kursów. Podejmujemy wszelkie działania, aby zapewnić naszym pasażerom przewozy zgodnie z rozkładem. Jednak wyjątkowa sytuacja, związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, niestety nie zawsze umożliwia nam wykonanie wszystkich kursów, ze względu na absencję pracowników.
 
 
Wszelkie informacje staramy się przekazywać na bieżąco za pomocą aplikacji KiedyPrzyjedzie.pl. Aplikacja jest dostępna dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformy Android, iOS i Windows Phone. Pobranie jej jest bezpłatne.
 
Ze wszelkie możliwe i niezależne od nas niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że rozpoczynająca się akcja szczepień pozwoli na szybki powrót do realizacji wszystkich kursów. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nasze wszystkie pojazdy, zarówno autobusy, jak i tramwaje, są systematycznie dezynfekowane".