joomla templates top joomla templates template joomla

Najmłodsi mieszkańcy Grudziadza mogą korzystać z nowej atrakcji na placu zabaw przy Teatrze. Plac zabaw dla dzieci i młodzieży przy ulicy Staszica wzbogacił się o nową huśtawkę

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Od zeszłego tygodnia najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z nowej atrakcji na placu zabaw przy Teatrze. Plac zabaw dla dzieci i młodzieży przy ulicy Staszica wzbogacił się o nową huśtawkę. W ramach zadania GBO 2020 doposażono plac zabaw o podwójną bujaczkę.
 
Dzięki inwestycji dzieci mieszkające w sąsiedztwie Centrum Kultury Teatr zyskały urządzenie zabawowe przeznaczone do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wnioskodawcą zadania był Paweł Napolski. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 4 700 złotych. 
 
 
Jednocześnie informuję, że w trakcie realizacji pozostało 10 zadań w ramach siódmej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego: Flybox na Osadzie Grud - Modernizacja Skatepark, Kompleks suchych zjeżdżalni ze stali nierdzewnej dla dzieci i młodzieży, Spotkania z grami, Wielofunkcyjny plac do zabaw i gier zespołowych, Czujka czadu ratuje życie, Rewitalizacja terenów zielonych w okolicy parkingu, Rewitalizacja boiska piłkarskiego na terenie ZSO w Grudziądzu, Aktywizacja mieszkańców Grudziądza, Obchody stulecia II LO w Grudziądzu w ramach Grudziądzkiego Roku Błękitnej Pamięci oraz Halowa Liga Piłki Nożnej wraz z animacjami sportowymi dla dzieci. Dotychczas zrealizowano 24 zadania w ramach GBO 2020 na łączną kwotę 1 775 756, 18 zł.