joomla templates top joomla templates template joomla

Nie pomogły wcześniejsze rozmowy z Prezydentem. Dyrektor medyczny Szpitala w Grudziądzu złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Nie pomogły wcześniejsze rozmowy z Prezydentem Maciejem Glamowskim, które najwyraźniej spowodowały jedynie odłożenie decyzji przez Łukasza Przychodzkiego dyrektora medycznego Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. Dyrektor złożył w środę rezygnację z zajmowanego stanowiska. 
 
 
Dyrektor medyczny grudziądzkiego Szpitala w Grudziądzu Łukasz Przychodzki 20 listopada złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska.
 
Można zakładać, że były już dyrektor biorąc udział w konkursie na to stanowisko zdawał sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej tej placówki, a także z wyzwań jakie staną przed nim i kadrą zarządzającą Szpitala w najbliższych miesiącach, w tym tych związanych z restrukturyzacją.

 

Szczegółowe motywy rezygnacji dyrektora nie są znane, wiadomo jedynie, że to nie pierwsza tego typu decyzja, bo z końcem września Łukasz Przychodzki odbył z Prezydentem Maciejem Glamowskim już rozmowę, po której wycofał się z wcześniej podjętej decyzji. 

- Tym razem najwyraźniej zabrakło już argumentów i decyzja dyrektora wydaje się być ostateczna -
 
Nowy dyrektor zostanie wybrany w najbliższym czasie, po przeprowadzeniu konkursu.