joomla templates top joomla templates template joomla

OPEC Grudziądz ma nowego Prezesa. Został nim Marek Dec pełniący tę funkcję "tymczasowo" już od maja, na którą oddelegowała go Rada Nadzorcza Spółki

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Marek Dec decyzją Rady Nadzorczej OPEC Grudziądz Sp. z o. o. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu spółki OPEC. Od 21 maja Dec pełnił funkcję Prezesa OPEC Grudziądz będąc oddelegowanym na to stanowisko przez Radę Nadzorczą Spółki.
 
 
Marek Dec to inżynier i manager z wieloletnim doświadczeniem w branży ciepłowniczej. Ukończył elektroenergetykę na Politechnice Gdańskiej oraz rachunkowość i finanse na Uniwersytecie Gdańskim.  
 
 
W latach 2009-2011 pełnił funkcję Prezesa Zarządu ENERGA OPEC Sp. z o.o. w Ostrołęce, w latach 2011-2014 był Prezesem Zarządu ENERGA KONGREGACJA Sp. z o.o. w Gdańsku, w latach 2014-2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu PGNiG Termika S.A w Warszawie – jednej z największych w Europie spółek w branży.
 
Nadzorował budowę m.in. bloku biomasowego warszawskiej Elektrociepłowni Siekierki czy rozpoczęcie budowy CCGT na Żeraniu w Warszawie.