joomla templates top joomla templates template joomla

PiS ma nowego przewodniczącego w Grudziądzu. Został nim Janusz Kołodziejski, który wygrał w rywalizacji m.in. z senatorem Mioduszewskim

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Po połaczeniu dwóch Klubów Prawa i Sprawiedliwości jakie działały na terenie Grudziądza zorganizowane zostały wybory władz regionalnych. Nowym przewodniczącym PiS w Grudziądzu został Janusz Kołodziejski. 
 
Wieczorem w piątek 8 grudnia 2017 nastąpiła przełomowa zmiana w strukturach grudziądzkiego-grodzkiego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości. 
 
 
 
W rywalizacji o szefa struktur grudziadzkich rywalizowali senator Andrzej Mioduszewski, Janusz Kołodziejski i Grzegorz Klein dotychczasowy pełnomocnik PiS w Grudziądzu. 
 
W obecności Jarosława Chmielewskiego z Włocławka i Marzenny Drab z Okręgu nr 5 w Toruniu wybrano nowy Zarząd Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Grudziądzu. 
 
 
Pełnomocnikiem PiS w Grudziądzu wybrano Janusza Kołodziejskiego, w skład Zarządu weszli ponadto: Grzegorz Klein (dotychczasowy pełnomocnik), Andrzej Mioduszewski (senator), Krzysztof Kosiński i Sławomir Szymański (radni Rady Miejskiej Grudziądza). 

Janusz Kołodziejski w swym pierwszym wystąpieniu zachęcał wszystkich członków Komitetu PiS do udziału w obchodach rocznicy wprowadzenia stanu wojennego 13-go grudnia i spotkania pod Pomnikiem Solidarności.