joomla templates top joomla templates template joomla

Przez Grudziądz przejechało kilkadziesiąt kolumn wojskowych pojazdów armii amerykańskiej i niemieckiej. Grudziądzcy policjanci z „drogówki” pomagali Żandarmerii Wojskowej

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Od niedzieli do wtorku przez Grudziądz przejechało kilkadziesiąt kolumn wojskowych pojazdów armii amerykańskiej i niemieckiej. Grudziądzcy policjanci z „drogówki” pomagali Żandarmerii Wojskowej w zabezpieczeniu przejazdu kolumn przez teren naszego miasta.
 
W okresie od niedzieli 3 czerwca do wtorku przez Grudziądz przejechało kilkadziesiąt kolumn wojsk amerykańskich i niemieckich udających się na ćwiczenia. Większość kolumn przejeżdżała przez most na Wiśle, i tam występowały największe utrudnia w ruchu. 
 
 
Policjanci z Grudziądza wspólnie z Żandarmerią Wojskową pomagali żołnierzom by sprawnie przeprowadzić kolumny przez miasto. Żandarmeria Wojskowa czasowo wstrzymywała ruchu innych pojazdów na moście w trakcie przejazdu wojska. 
 
 
Policjanci z „drogówki” przez trzy dni regulowali ruchem na skrzyżowaniu ulic Gdyńska- Chełmińska, żeby kolumny mogły sprawnie zjechać z mostu. Na drogach powiatu grudziądzkiego przejazdy odbyły się bezpiecznie. Funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej bardzo pozytywnie ocenili współpracę z grudziądzką policją podczas wspólnych działań.