joomla templates top joomla templates template joomla

Radny Szymański przypomina kto głosował za deszczówką i że radni PiS jako jedyni byli przeciw. Internauci przypominają, że radni Smolarek i Napolski poparli obecne stawki dla przedsiębiorców

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
W trakcie konferencji prasowej radnych Koalicji Obywatelskiej radni Tomasz Smolarek i Paweł Napolski zapowiedzieli w imieniu Klubu, że za podwyżkami opłaty deszczowej dla mieszkańców Grudziądza ręki nie podniosą. Wyrazili też swoje zadowolenie, że stawki dla przedsiębiorców mają ulec obniżeniu.
 
Na słowa radnych zareagował radny Prawa i Sprawiedliwości Sławomir Szymański, którzy przypomniał, że to nie kto inny ale właśnie to oni głosując za obecnymi stawkami dla przedsiębiorców, wprowadzali obecne opłaty.
 
 
- "Przypomnijmy, że o ile dziś radni KO uważają że przedsiębiorcy płacą zbyt wysoką opłatę od deszczówki, to gdy procedowano nad tą propozycją stawki: 2,93 zł netto - zagłosowali za nią” - napisał radny na profilu facebook.
 
Radny przypomniał również kto był wtedy przeciwko i kto jak głosował.
 
- „Jedynie wówczas od głosu wstrzymał się Arkadiusz Goszka, ówcześnie radny KO, a obecnie radny niezrzeszony. "Za" zagłosowali też radni Sojuszu Obywatelski Grudziądz. Przeciwko byli radni PiS-u." - napisał Sławomir Szymański.
 
 
Internauci przypomnieli głosowanie jakie miało miejsce w grudniu 2019 roku i to, że radni Tomasz Smolarek i Paweł Napolski byli „za” obecnymi opłatami, podobnie jak większość kolegów z Klubu Koalicji Obywatelskiej. 
 
 
Trzej radni Koalicji Obywatelskiej w tym Łukasz Piasecki, Krzysztof Pokora i Arkadiusz Goszka się wstrzymali, „przeciw” byli radny Prawa i Sprawiedliwości, a cały Klub Sojuszu Obywatelskiego Grudziądza głosował „za” obecnymi stawkami.