joomla templates top joomla templates template joomla

"Rodzinny zakątek zabaw i wypoczynku" powstał w Szkole Podstawowej nr 4 w Owczarkach. Projekt powstał w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Mieszkańcy Owczarek zawsze aktywnie angażują się w Grudziądzki Budżet Obywatelski. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 4 powstał „Rodzinny zakątek zabaw i wypoczynku”. W tym bezpiecznym miejscu wypoczną zarówno dzieci, jak i dorośli.
 
W Szkole Podstawowe nr 4 im. por. Zbigniewa Kruszelnickiego ps. „Wilk” w Grudziądzu zakończono realizację zadania pn. Rodzinny zakątek zabaw i wypoczynku. Mieszkańcy osiedla Owczarki zyskają nowe miejsce do rekreacji i odpoczynku.
 
 
W ramach zadania zamontowane zostały stoły betonowe do piłkarzyków i tenisa stołowego, stół rekreacyjny do gry w warcaby oraz dwie wiaty edukacyjne.
 
- Celem projektu jest zagospodarowanie nieużywanego terenu zielonego i stworzenie bezpiecznego miejsca zabaw, rekreacji i wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Usytuowanie projektu przy szkole wpłynie nie tylko na łatwą dostępność dla mieszkańców, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż teren jest ogrodzony – mówi pomysłodawczyni projektu.
 
Zadanie zrealizowano 30 czerwca, w ramach siódmej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.