joomla templates top joomla templates template joomla

Sekretarz Miasta stracił stanowisko. Od dzisiaj będzie zajmował się okresową kontrolą budynków miejskich, remontami. Miasto pozostanie bez sekretarza

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Sekretarz Miasta Grudziądza stracił stanowisko, został przeniesiony do innego obszaru zadań. Od dzisiaj będzie zajmował się Obiektami Komunalnymi w Grudziądzu. Nowy sekretarz nie zostanie powołany, kompetencje poprzedniego przejmą po części wiceprezydent Marek Sikora i Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Jolanta Herba.

Dariusz Morczyński, który pełnił funkcję Sekretarza Miasta od 17 sierpnia zajmuje stanowisko Głównego Specjalisty ds. Obiektów Komunalnych w Urzędzie Miejskim.
 
 
 
Prezydent Grudziądza Robert Malinowski podjął decyzję o przeniesieniu Dariusza Morczyńskiego do innych zadań, by lepiej wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie w zakresie budownictwa. Pełniąc obowiązki Sekretarza nie mógł bowiem w pełni sprawować nadzoru nad miejskimi nieruchomościami.
 
W ocenie Prezydenta to posunięcie usprawni pracę Urzędu i przyniesie oszczędności. Obowiązki Sekretarza Miasta w większości przejmie Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Jolanta Herba, a w części wiceprezydent Marek Sikora. Nie będzie zatem konieczności zatrudniania kolejnej osoby. 
 
Dariusz Morczyński w ramach nowego stanowiska będzie m.in. prowadził ewidencję i książki obiektów budowlanych we władaniu bezpośrednim gminy-miasto Grudziądz.
 
Ponadto zajmie się przeprowadzeniem okresowych kontroli w tych budynkach i określeniem niezbędnego zakresu prac remontowych. Pełnić będzie również funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego - kierownika budowy - dla wybranych inwestycji własnych gminy-miasto Grudziądz.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież