joomla templates top joomla templates template joomla

W Grudziądzu postrzelono kobietę, policja poszukuje "snajpera". Strzały padły z ukrycia na ul. Legionów na odcinku pomiędzy osiedlowym marketem a pętlą tramwajową w Tarpnie

Agencja/eReporter24; fot: ilustracja obrazowa włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Mieszkanka Grudziądza, która była na zakupach w jednym z marketów na os. Tarpno , po wyjściu ze sklepu poczuła przeszywający ból w łydce. Po chwili z nogi trysnęła krew.
 
Jak się okazało po przewiezieniu kobiety do szpitala powodem krwotoku był postrzał z broni śrutowej w nogę. W nodze kobiety znajdowały się odłamki śrutu.
 
Zdarzenie miało miejsce w zeszły czwartek, kobieta przemieszczała się od strony marketu ul. Legionów w kierunku pętli tramwajowej w Tarpnie.
 
 
Rana w wyniku postrzału nie zagraża życiu kobiety. Do tej pory nie udało się jednak ustalić kto strzelał, nie wiadomo też czy był to przypadkowy postrzał, czy też na terenie osiedla grasuje „snajper” i czy sytuacja może się powtórzyć.
 
Sprawą zajęła się policja, która przesłuchała poszkodowaną. Obecnie prowadzone jest postępowanie w kierunku spowodowania uszczerbku na zdrowiu, czynności są w toku i trwa ustalanie potencjalnego sprawcy.