joomla templates top joomla templates template joomla

Łącznik pomiędzy Ratuszem a Spichrzami się nie zawali. W ubiegłym roku przeprowadzono przegląd tego miejsca i nie wykazano niebezpieczeństwa

R.Ż/eSerwis.info; fot:google, fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Niebezpieczeństwa nie ma, łącznik na ul. Spichrzowej się nie zawali. W ubiegłym roku przeprowadzono przegląd miejsca i nie wykazano niebezpieczeństwa. 
 
Jeden z czytelników poinformował nas o odpadającym tynku, a także rysach na łączniku pomiędzy grudziądzkim Ratuszem, a Spichrzami na ul. Ratuszowej. Na łuku łącznika widoczny jest odpadający tynk, a także rysy na na ścianach.
 
Jak informuje nas Urząd Miejski w Grudziądzu widoczne uszkodzenia są wynikiem działania mechanicznego, które miało powstać podczas transportu ładunków na Górę Zamkową. 
 
- „Przemieszczjące się w kierunku Góry Zamkowej pojazdy z zabudowaną skrzynią ładunkową zarysowują tynk” – informuje Urząd.
 
Na wspomnianym odcinku obowiązuje zakaz ruchu, nie ma natomiast ograniczenia wysokości, a:
 
- wjeżdżać tam mogą jedynie pojazdy służb miejskich i mieszkańcy - 
 
 
Czemu pojazdy transportują na Górę Zamkową ładunki ul. Spichrzową zamiast od strony Zamkowej, na której łuków i ograniczeń wysokości nie ma? 
 
Jak uspokajają Urzędnicy łuk się nie zawali, niebezpieczeństwa nie ma:
 
- "Wszystkie rysy znajdują się od strony góry. Brak natomiast uszkodzeń od strony pomnika Ułana z dziewczyną. Odspojony od podłoża tynk odpada, nie koniecznie w chwili działania siły mechanicznej. W ubiegłym roku przeprowadzono przegląd tego miejsca i nie wskazano niebezpieczeństwa, czy zagrożenia konstrukcji". 
 
Brak informacji z Urzędu czy i kiedy łącznik zostanie naprawiony.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież