joomla templates top joomla templates template joomla

„Sypie się” Klub Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu. Arkadiusz Goszka nie zasiądzie już z kolegami w trakcie sesji Rady Miejskiej, ponieważ Ci wyrzucili go z Klubu w tajnym głosowaniu

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Arkadiusz Goszka radny Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu, został wykluczony przez swoich kolegów z Klubu Koalicji Obywatelskiej. Radny nadal pozostaje członkiem Platformy Obywatelskiej, zapowiada jednak, że nie zamierza dalej siedzieć przy byłych już kolegach klubowych na sali.
 
Już od dłuższego czasu radny Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Goszka wykazywał w trakcie głosowań w ramach prac Rady Miejskiej Grudziądza odmienne zdanie niże jego klubowi koledzy z Koalicji Obywatelskiej. 
 
 
Już od dłuższego czasu radny Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Goszka wykazywał w trakcie głosowań w ramach prac Rady Miejskiej Grudziądza odmienne zdanie niże jego klubowi koledzy z Koalicji Obywatelskiej. Również w wypowiedziach radny dystansował się często od opinii swoich kolegów.
 
- Głosowanie za wykluczeniem radnego było tajne, "za" podjęciem tej decyzji zagłosowało 6 radnych a 1 osoba wstrzymała się od głosu -
 
Czarę goryczy miały przelać, ostatnie głosowania radnego podczas sesji, na której Arkadiusz Goszka jako jedyny z klubu Koalicji Obywatelskiej zagłosował przeciwko udzieleniu prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu absolutorium. Pozostali radni KO obecni na sesji głosowali "za". Przypomnijmy jednak, że nieobecna była przy głosowaniu Edyta Ogonowska.
 
Radny Arkadiusz Goszka to nie pierwszy radny Klubu Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu, który ma nieco odmienne zdanie niż „trzon” składający się z członków Platformy Obywatelskiej. Już wcześniej inaczej niż koledzy głosował chociażby radny Łukasz Piasecki, który w głosowaniach na ostatniej sesji oddał jednak głos po myśli kolegów.