joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzki Szpital ma "darmową reklamę" w ogólnopolskich mediach. W Teleexpressie wspomniano o 120-milionowej pożyczce Szpitala

T.W./eSerwis.info; za: Teleexpress/TVP; screen: teleexpress.tvp.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
O Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu znowu głośno w ogólnopolskich mediach. Tym razem za sprawą nowej 120 milionowej pożyczki pod zastaw budynków.
 
Grudziądz kolejny raz pojawia się w Teleexpressie, tym razem w związku z nową 120-milionową pożyczką konsolidacyjną braną pod zastawa budynków szpitalnych za zgodą wyrażoną przez grudziądzkich radnych Platformy Obywatelskiej. 
 
 
 
Podobne informacje, szczególnie w przestrzeni ogólnopolskiej, to sygnał dla dłużników, który może być czasami nerwowo odbierany prze różne podmioty. 
 
- „Hipoteka na 120 milionów złotych ma zastąpić 18 wcześniejszych pożyczek również zaciągniętych w parabanku (..) Hipoteką na kwotę 300 milionów złotych obciążona jest już nieruchomość zabudowana szpitalnymi obiektami” - dowiadujemy się z piątkowego wydania Teleexpressu. 
 
Z informacji zawartej w Teleexpressie wynika, że łączna kwota zabezpieczeń na budynkach grudziądzkiego Szpitala wyniesie teraz łącznie 420 milionów złotych. 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież