joomla templates top joomla templates template joomla

Uczniowie grudziądzkich szkół będą zobowiązani do zakrywania nosa i ust w bibliotece czy na korytarzach. W każdej sali lekcyjnej i przy wejściach do szkół umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Wydział Edukacji oraz dyrektorzy grudziądzkich szkół opracowali procedury bezpieczeństwa dostosowane do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej związane z powrotem dzieci i młodzieży do szkół.
 
Według ustalonych zasad dyrektorzy placówek będą dążyć do tego, aby w miarę możliwości ograniczyć przemieszczanie się uczniów po szkole.
 
 
Uczniowie grudziądzkich szkół będą zobowiązani do zakrywania nosa i ust w częściach wspólnych, np. w bibliotece czy na korytarzach.
 
Ponadto w każdej sali lekcyjnej i przy wejściach do szkół umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. Sale będą regularnie wietrzone. Aby zapewnić jak najlepszą możliwość zachowania dystansu społecznego poszczególne szkoły będą otwierały jak najwięcej wejść do budynków.
 
W każdej szkole zostały opracowane szczegółowe zasady bezpieczeństwa z uwzględnieniem specyfiki danej placówki ,o których zostaną poinformowani zarówno uczniowie, rodzice uczniów jak i pracownicy.