joomla templates top joomla templates template joomla

Najzdolniejsi uczniowie grudziądzkich szkół, laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W środę, 12 czerwca w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Legionów 2 odbyła się uroczystość wręczenia przez Wiceprezydenta Grudziądza Szymona Gurbina nagród laureatom i finalistom olimpiad i konkursów  przedmiotowych.
 
 
Na uroczystości obecni byli również radni Rady Miejskiej Grudziądza, Róża Lewandowska, Edyta Ogonowska i Łukasz Piasecki.
 
Uroczystość uświetnił występ laureatów Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych (GAPA) ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka (wystąpili:  Aleksandra Romanowska – złota Gapa, Natalia Wieczorek i Kalina Rybacka – wyróżnienie w konkursie)
 
 
Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół podstawowych 
 
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Grudziądzu
 
1. Celina Furso - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii pod kierownictwem Danuty Krajewskiej     
 
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Grudziądzu
 
2. Pascal Tubbenhauer - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Svetlany Zaikiny 
 
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu 
 
3. Mateusz Piórkowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Krzysztofa Gzelli  
 
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Grudziądzu
 
4. Zofia Konic
a) laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Barbary Radoń-Jakim
b) laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Jolanty Guściory-Urban    
 
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Grudziądzu
 
5. Oskar Dźbik - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Agnieszki Kozłowskiej 
6. Anna Paluszkiewicz - laureatka Ligi Zadaniowej - Konkurs z Matematyki pod kierownictwem Agnieszki Wrześniak   
 
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu 
 
7. Mikołaj Zieliński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Kingi Dąbrowskiej 
 
Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu
 
8. Adrianna Kucharska -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Agnieszki Buczek
9. Wiktoria Sadowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Katarzyny Trendowicz 
 
 
Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie gimnazjów
 
Gimnazjum Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu
 
1. Mateusz Kozłowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego
2. Tomasz Wolentarski:
a) laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego 
b) laureat Konkursu Przedmiotowego z Geografii pod kierownictwem Justyny Burcz
c) laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach pod kierownictwem Beaty Makowskiej  
 
Gimnazjum Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu
 
3. Piotr Jurczyk - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Michała Bruskiego
4. Paweł Reich - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Iwony Poznańskiej 
 
Gimnazjum Nr 5  - Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu
 
5. Mateusz Tomaszewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Wojciecha Borucińskiego
6. Maksym Milczarczyk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Rafała Nadziei 
7. Wiktoria Lewandowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Lucyny Knochowskiej-Supernak  
 
Gimnazjum Nr 12 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu
 
8. Kacper Cholewiński 
a) laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
b) laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur
 
9. Patryk Saderski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
10. Marta Goryńska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
11. Jakub Górski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
12. Patryk Fryza - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur
13. Kacper Kucharski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
14. Adam Dudziński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
15. Marcin Kamrowski - laureat konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
16. Cyprian Zasada - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
17. Dominika Dylewska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Diany Skomry
18. Alicja Tomaszewska - laureatka Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym pod kierownictwem Sylwii Laudy
 
 
Laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
 
II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu
 
1. Jan Dudziński - laureat Olimpiady Chemicznej pod kierownictwem Hanny Chlewickiej
2. Jan Jeschke - finalista Olimpiady Fizycznej pod kierownictwem Krystiana Rejmusa
3. Anna Łepak - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej
4. Karolina Niedzielska - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej
 
Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 
 
5. Bartosz Kluska - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod kierownictwem Pana Marcelego Krzyżanowskiego
 
Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu    
 
6. Konrad Budzich - finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych pod kierownictwem Jarosława Dyducha
7. Jakub Walter - finalista Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” pod kierownictwem Wojciecha Wojtkowiaka   
 
 
Wykaz Nauczycieli
 
1. Danuta Krajewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5
2. Svetlana Zaikina - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8
3. Krzysztof Gzella - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
4. Paweł Górecki - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
5. Justyna Burcz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
6. Beata Makowska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
7. Barbara Radoń-Jakim - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15
8. Jolanta Guściora-Urban - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15 
9. Agnieszka Kozłowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16
10. Agnieszka Wrześniak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16   
11. Kinga Dąbrowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
12. Michał Bruski - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
13. Iwona Poznańska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
14. Agnieszka Buczek - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
15. Katarzyna Trendowicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
16. Wojciech Boruciński - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
17. Rafał Nadzieja - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
18. Lucyna Knochowska-Supernak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
19. Danuta Górecka - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
20. Magdalena Mazur - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
21. Rafał Falkowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
22. Diana Skomra - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
23. Sylwia Lauda - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
24. Hanna Chlewicka - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
25. Krystian Rejmus - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego 
26. Celina Zbrzeźna - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
27. Marceli Krzyżanowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych
28. Jarosław Dyduch - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych
29. Wojciech Wojtkowiak - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych