joomla templates top joomla templates template joomla

W grudziądzkim Ratuszu odbyły się uroczystości zorganizowane przez Zakłady Karne z Grudziądza w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 21 listopada w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość zorganizowana przez Zakład Karny nr 1 i 2 w Grudziądzu.
 
W trakcie uroczystości zorganizowanej w ramach Narodowego Święta Niepodległości przez zakłady karne z Grudziądza nadano odznaczenia resortowe, a także awanse na wyższe stopnie służbowe i wyróżnienia dla funkcjonariuszom Zakładu Karnego nr 1 i 2.
 
 
 
W wydarzeniu udział wzięli m.in. Poseł RP Tomasz Szymański, Prezydent Grudziądza Robert Malinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy Jacek Gościak, Dyrektor Zakładu Karnego nr 1 Andrzej Gniot, Dyrektor Zakładu Karnego nr 2 Arkadiusz Gościnny, a także Prokurator Rejonowy w Grudziądzu Agnieszka Reniecka.
 
 
W uroczystości wzięli udział również Komendant Miejski Policji Dariusz Knoff, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej Robert Gutowski oraz przedstawiciele jednostek i instytucji, z którymi współpracują grudziądzkie Zakłady Karne. 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież