joomla templates top joomla templates template joomla

Uwaga, będą objazdy w centrum Grudziądza. Kolejne prace związane z przebudową ul. Sienkiewicza wymagają zamknięcia skrzyżowanie przy poczcie

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Od najbliższego poniedziałku, 20 lipca, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulic Starego Miasta. Wszystko przez kolejne prace związane z przebudową ulicy Sienkiewicza i zamknięciem skrzyżowania tej ulicy z Mickiewicza.
 
Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, skrzyżowanie zostanie całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów. Dojazd pojazdów do al. 23 Stycznia będzie możliwy tylko do nieruchomości Sienkiewicza 19, z kolei objazd dla pojazdów jadących z kierunku ulicy Portowej wyznaczono przez al. 23 Stycznia i ulicę Piłsudskiego.
 
 
Jak czytamy dalej w komunikacie ZDM, dojazd dla pojazdów jadących z kierunku ulicy gen. Sikorskiego możliwy będzie do wysokości budynku Poczty Polskiej, objazd dla pojazdów jadących z kierunku ul. Sikorskiego w kierunku al. 23 Stycznia wyznaczono poprzez ulice Kosynierów Gdyńskich, Groblową oraz Małogroblową, objazd dla pojazdów jadących z kierunku ul. gen. Sikorskiego możliwy będzie również poprzez ul. Piłsudskiego w kierunku al. 23 Stycznia. Dojazd do ul. Mickiewicza możliwy będzie od strony ul. Piłsudskiego do wysokości budynku Urzędu Stanu Cywilnego, dojazd dla mieszkańców ulicy Mickiewicza 15 – 27 możliwy będzie od strony Placu Niepodległości.
 
 
Drogowcy zalecają, by – zwłaszcza w godzinach 9.00-10.00 i 14.30-16.00, kiedy to istnieje możliwość tworzenia się zatorów drogowych – korzystać z dróg alternatywnych. Jednocześnie ZDM za wszelkie utrudnienia przeprasza mieszkańców.