joomla templates top joomla templates template joomla

W Grudziądzu pojawią sie hulajnogi. Urządzenia będą od marca dostępne w centralnych punktach miasta. Pojazdy mają ograniczenie do 25 km/h

info: Blinke.city włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Grudziądzu  na wiosnę pojawią się elektryczne hulajnogi marki blinkee.city. Ekologiczne i wygodne urządzenia będą od marca dostępne w centralnych punktach miasta.
 
 
Polski lider elektromobilności blinkee.city, znajdujący się na prestiżowej liście 150 nowych najbardziej innowacyjnych firm transportowych na świecie, wprowadza jednoślady do Grudziądza. Elektryczne hulajnogi, które w krótkim czasie zdobyły wiernych użytkowników wielu miastach w Polsce i za granicą, zaczną jeździć w  Grudziądzu  na początku marca.
 
 
Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce - elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg będą mogły osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Warunkiem jest tez posiadanie karty płatniczej. 
 
Na koszt jazdy hulajnogą składa się opłata startowa 2,50 zł oraz opłata minutowa za jazdę 0,49 zł, a za postój 0,09 zł. Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.