joomla templates top joomla templates template joomla

Wszyscy są zdziwieni. Arkadiusz Goszka zdziwiony jest wykluczeniem z Klubu, a radni PO głosowaniami byłego kolegi Klubowego. „Doszło do śmiesznej sytuacji, że cześć PO jest w Klubie, a cześć poza Klubem”

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
- „Powiem szczerze byłem bardzo zdziwiony tą informacją, że zostałem wykluczony z Klubu Koalicji Obywatelskiej. Nie wiedziałem nawet, że przedmiotem ostatniego posiedzenia Klubu, będzie moje wykluczenie” – mówi radny Arkadiusz Goszka były już członek Klubu Koalicji Obywatelskiej.

Jak twierdzi sam radny Arkadiusz Goszka nie spodziewał się wykluczenia z Klubu Koalicji Obywatelskiej, nie był również obecny w trakcie posiedzenia, w trakcie którego radni zdecydowali o wykluczeniu go. Jak dodaje radny o każdym głosowani i o tym jak będzie głosował informował swoich klubowych kolegów.
 
 
- „Koledzy dyskutowali nad moimi głosowaniami, byli zaskoczeni. Przeważnie o każdym głosowaniu informowałem o tym jak będę głosował i sądzę, że to nie kwalifikowało się do wykluczenia mnie z Klubu” - mówi Arkadiusz Goszka.
 
Zdaniem radnego, który jak podkreśla nadal jest członkiem Platformy Obywatelskiej, sytuacja jest „śmieszna”.
 
- „Doszło do śmiesznej sytuacji, że cześć Platformy Obywatelskiej jest w Klubie, a cześć po za Klubem” - mówi radny, nadal członek Platformy Obywatelskiej.
 
Czy Lokalne struktury zajmą się osoba Arkadiusza Goszki również w zakresie członkostwa w Platformie? Na chwile obecną nie ma takich sygnałów.
 
Pytany w Rozmowie Dnia w Grudziadz.TV radny o to czy zamierza przystąpić do innego Klubu w Radzie Miejskiej Grudziądza informuje, że na chwile obecną nie ma takich planów i że radnych, a także samego Prezydenta Macieja Glamowskiego, będzie wspierał w tych działaniach, która uważać będzie za prawidłowe i pożyteczne.