joomla templates top joomla templates template joomla

Wybierz zawód z przyszłością! Technik farmaceutyczny, technik dentystyczny z technologią CAD/CAM czy higienistka stomatologiczna

Materiał sponsorowany włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zastanawiasz się, którą drogę zawodową wybrać, aby zapewnić sobie pewne wykształcenie? A może chcesz się przekwalifikować i zacząć pracę, na którą jest zapotrzebowanie? Postaw na jeden z wielu przyszłościowych kierunków w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu. Dlaczego?
 
Szkoły Medyczne TEB Edukacja w Grudziądzu wychodzą naprzeciw tym, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje lub zmienić dotychczasowe kompetencje. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chcą zdobyć konkretną wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania medycznego zawodu. Istotnym atutem Szkół Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu jest nauczanie przez praktykę. Minimum 50% zajęć prowadzonych jest w profesjonalnie wyposażonych pracowniach przez doświadczoną kadrę dydaktyczną, w której skład wchodzą nauczyciele akademiccy oraz wieloletni praktycy danych zawodów. 
 
Technik dentystyczny z technologią CAD/CAM
 
Na tym kierunku uzyskasz umiejętności z zakresu projektowania konstrukcji protetycznych, sporządzania gipsowych modeli diagnostycznych oraz roboczych szczęk i żuchw, a także wzorników zgryzowych. Nauczysz się wykonywać m. in. korony zębowe, protezy, aparaty ortodontyczne oraz naprawiać uzupełnienia protetyczne i aparaty ortodontyczne. Tylko w TEB Edukacja podczas zajęć poznasz nowoczesną cyfrową technologię wykonywania prac dentystycznych CAD/CAM. Zdobywając uprawnienia, możesz pracować w poradniach ortodontycznych i protetycznych, gabinetach i przychodniach stomatologicznych lub otworzyć własną działalność gospodarczą.
 
Technik farmaceutyczny 
 
Jako technik farmaceutyczny będziesz zajmować się sporządzaniem, wytwarzaniem oraz wydawaniem produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Kształcąc się na tym kierunku, zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków. Nauczysz się obrotu środkami farmaceutycznymi, artykułami sanitarnymi i sprzętem medycznym. Po ukończeniu nauki możesz zdobyć pracę w aptekach, punktach aptecznych, stacjach sanitarno-epidemiologicznych, zakładach przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, zielarskiego, w hurtowniach farmaceutycznych, inspekcjach farmaceutycznych oraz w laboratoriach.
 
Higienistka stomatologiczna
 
Na tym kierunku nauczysz się wykonywać wstępne badania i zabiegi stomatologiczne, opanujesz też przygotowanie sprzętu i gabinetu dentystycznego. Zdobędziesz również wiedzę z zakresu prowadzenia dokumentacji gabinetu dentystycznego oraz promowania stomatologicznej edukacji zdrowotnej. Tylko w TEB Edukacja po roku nauki uzyskasz dyplom w zawodzie Pomoc dentystyczna. Z tymi kwalifikacjami możesz rozpocząć pracę w gabinecie stomatologicznym. Po kolejnym roku nauki i zdaniu egzaminu zawodowego uzyskasz tytuł Higienistki stomatologicznej. W efekcie, kończąc naukę na tym kierunku, będziesz posiadać aż dwa zawody: Higienistka stomatologiczna, Pomoc dentystyczna.
 
Jeżeli chcesz dołączyć do grona absolwentów Szkół Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu i zadbać o swoją przyszłość na rynku pracy, już dziś zapisz się na jeden z wielu oferowanych kierunków. Tym sposobem zdobędziesz solidne wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu medycznego. 
 
 
Więcej informacji:
 
Szkoły Medyczne TEB Edukacja w Grudziądzu
ul. Włodka 7/214
86-300 Grudziądz
tel: 56 663 78 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.