joomla templates top joomla templates template joomla

Wychowankowie „Bursy” w Grudziądzu, mogą korzystać z nowego Atlasu do siłowni, zakupionego dzięki dotacji Fundacji „Orlen - dar serca” oraz środkom własnym

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Od środy 8 stycznia wychowankowie Zespołu Placówek Młodzieżowych „Bursa” w Grudziądzu, mogą korzystać z nowego Atlasu do siłowni, zakupionego dzięki dotacji oraz środkom własnym. 
 
 
- Przeglądając stronę Fundacji „Orlen – dar serca” zauważyłem, że ogłoszono program grantowy „Moje miejsce na ziemi”. We wrześniu ubiegłego roku po konsultacji z dyrekcją złożyłem wniosek o grant w obszarze upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji pod nazwą „Fit – sprawność i tężyzna, a z chłopca jest mężczyzna”.
 
 
Po czterech tygodniach dowiedziałem się, że uzyskaliśmy dotację w wysokości 7500zł, dzięki której wraz z naszym wkładem własnym mogliśmy zakupić nowy atlas JM – 2 komplet do siłowni, z której cztery razy w tygodniu pod okiem instruktora korzystają nasi wychowankowie – mówi Mateusz Czepek nauczyciel – wychowawca w Zespole Placówek Młodzieżowych „Bursa”.
 
Warto dodać, że spośród ponad 2100 wniosków jakie wpłynęły do Fundacji „Orlen – dar serca”, Bursa Szkolna znalazła się w gronie 276 laureatów, ponadto jest jedyną placówką w Grudziądzu, która otrzymała dotacje.