joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek w Linowie pod Grudziądzem. Opel na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w dwa drzewa. Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała tradfił do grudziądzkiego szpitala

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Na drodze powiatowej nr 1407C w miejscowości Linowo doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki Opel najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał na przeciwny pas ruchu i zakończył jazdę na przydrożnych drzewach. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (16.11.20) około 22.40. Według wstępnych ustaleń policjantów grudziądzkiej „drogówki” kierujący pojazdem marki Opel na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie uderzył lewą stroną pojazdu w dwa drzewa, po czym przemieścił się na drugą stronę jezdni, gdzie uderzył w kolejne dwa drzewa.
 
 
Na miejscu zastano całkowicie rozbity pojazd. Siła uderzenia była tak duża, że silnik pojazdu został znaleziony po dłuższej chwili ok. 100 m od pojazdu. Policjanci do 3.30 pracowali na miejscu zdarzenia. Zabezpieczali materiał dowodowy, który pozwoli ustalić przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadku.
Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do grudziądzkiego szpitala.
 
Apelujemy o rozwagę. Mamy okres jesienny. Jezdnia w trakcie dnia praktycznie nie wysycha, do tego nadmierna prędkość i powstaje efekt w postaci poważnego wypadku, który może zakończyć się tragicznie.