joomla templates top joomla templates template joomla

Kościuszki, Legionów, Portowa tu parkowanie będzie płatne.. Wzrosną również opłaty za parkowanie, a Centrum Grudziądza będzie jak wielka Strefa Płatnego Parkowania

R.Ż/eSerwis.info; UM; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Miasto planuje dołączenie kolejnych ulic do Strefy Płatnego Parkowania. To element związany z przygotowaniem planu naprawczego przez władze Grudziądza.
 
 
Kolejne ulice w ścisłym Centrum Grudziądza zostaną dołączone do Strefy Płatnego Parkowania. Takie ulice jak Portowa, czy Kościuszki zostaną objęte opłatami za parkowanie. Wzrosną również opłaty za samo parkowanie i to w niektórych przypadkach nawet aż o 100%.
 
Poniżej prezentujemy stare i nowe stawki oraz nowa mapkę Strefy Płatnego Parkowania z uwzględnieniem nowej podstrefy B oraz ul. Portowej, na której obecnie parkują w ciągu dnia chociażby urzędnicy dojeżdżający do pracy, a także pracownicy zatrudnieni w ścisłym Centrum. 
 
 
Poniżej mapka obejmująca nowe ulice Strefy Płatnego Parkowania. 
 

Ile wynoszą teraz, a ile będą wynosiły nowe opłatty w rozszerzonej Strefie Płatnego Parkowania?  Poniżej obowiązujące stawki opłat jednorazowych za parkowanie obowiązujące obecnie w Grudziądzu.

A takiej wysokości będą opłaty po zmianach dotyczących podwyżek. Zwiększy się również sdama strefa, która obejmnie nowe ulice. Generalnie całe Centrum Grudziądza stanie się jedną wielką strefą parkowania.

Wzrosną również opłaty abonamentowe za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania i to znacznie bo nawet o 100%, co dotyczy strefy B. W strefie A bedzie to wsrost średnio około o 50%. Poniżej obecnie jeszcze obowiazujące stawki.

Poniżej nowe stawki przewidziane nową uchwałą, które zaczną obowiązywać po zmianach. 

Radni o nowych stawkach zdecydują już w najbliższy czwartek na nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej Grudziądza.