joomla templates top joomla templates template joomla

Żadna firma nie jest zainteresowana remontem ul. Jackowskiego w Grudziądzu. Ulica jeszcze jakiś czas będzie wyglądała tak jak teraz

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Przetarg na przebudowę ul. Jackowskiego na osiedlu Strzemięcin został unieważniony, ponieważ żadna firma nie złożyła oferty.
 
Zarząd Dróg Miejskich planuje w najbliższym czasie po raz kolejny ogłosić postępowanie. 
 
 
Inwestycja dotyczy remontu drogi na odcinku od ul. Śniadeckich do ul. Chełmińskiej z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Korczaka. 
 
Przedsięwzięcie polegać będzie na przebudowie jezdni, chodnika, zjazdów indywidualnych oraz budowie kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Zadanie podzielono na 2 części: od ul. Śniadeckich do ul. Korczaka oraz od ul. Korczaka do ul. Chełmińskiej.
 
 
 

Komentarze  

0 # Vacek 2018-05-15 15:21
Za mordę wyciągnąć więźniów... siedzą i pierdzą w stołek, oglądają tv, słuchają radia, hodują rybki w akwariach... pełne wczasy za naszą kasę i super posiłki,,. niektóre ubogie rodziny tak nie jedzą jak oni !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # jaa 2018-05-15 16:11
[idź zobacz a potem sie wypowiadaj myślisz ze nie chcą iść do pracy to jesteś w błędzie to nie wina skazanych ze nie mogą iść pracować nawet za darmo jezeli ci chodzi o to pkatniku który utrzymuje zapewne pól Polski chca iść chociażby dlatego ze dzień zleci i wyrwa sie z tych 4 ścian ale państwo niechce dac im tej pracy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować