joomla templates top joomla templates template joomla

"Zapadł wyrok przeciwko działaniom, które w Grudziądzu „firmuje” prezydent wspierany przez lokalną PO” - napisał Zenon Różycki i poinformował, że sąd nakazał oddanie pomieszczeń KS Stali

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
- „No to trzask prask i zapadł wyrok przeciwko działaniom, które w Grudziądzu „firmuje” i za które odpowiada prezydent wspierany przez lokalną PO” – napisał na swoim profilu Zenon Różycki były prezes MPGN w Grudziądzu.
Jak czytamy dalej w poście Zenona Różyckiego.
 
- „Sąd jednoznacznie stwierdził, że doszło do włamania do pomieszczeń, którymi dysponował Klub, co więcej „były już rzecznik” MPGN potwierdził w sądzie, że dokumentował wszystko i robił zdjęcia z wyłamania zamków. „Animatorem” tych wydarzeń była „była już” pani prezes, która sama wie kto jej kazał” - pisze były prezes MPGN
 
 
Wyrok dotyczy sytuacji z kwietna 2019 roku, kiedy to do wynajmowanych przez Stowarzyszenie KS Stal od MPGN biur wszedł ślusarz, odbyło się to  na zlecenie zarządu spółki. Wymieniono w pomieszczeniach zamki, znajdujące się w nich dokumenty przeniesiono do magazyny. 
 
- „Jak to słychać na wiecach wyborczych „im więcej kłód pod nogi rzuca nam władza w mieście, tym jesteśmy silniejsi” - pisze w dalszej części były prezes MPGN i Prezes KS Stal.
 
 
W opublikowanym wyroku czytamy, Sad nakazuje:
 
- „Przywrócić Klubowi Sportowemu „STAL” w Grudziądzu posiadanie lokali użytkowych w postaci pomieszczeń biurowych usytuowanych na trzecim piętrze budynku położonego w Grudziądzu przy ul. Curie Skłodowskiej 5-7 i lokali, wydanie kluczy do lokali, wydanie urządzeń umożliwiających wstęp do budynku i lokali, umożliwienie z korzystania z lokali, a także nakazuje pozwanemu zaniechanie dalszych naruszeń” - czytamy w wyroku z dnia 22 czerwca.