joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymano rozbójników podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z grudziądzkich drogerii. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Grudziądzcy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy są podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z grudziądzkich drogerii. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty. Grozić im może nawet do 10 lat za kratkami.

W czwartek (28.01.2021) do jednej z drogerii na terenie Grudziądza weszło trzech mężczyzn, gdzie następnie ukradli szczoteczki elektryczne. W celu utrzymania się w ich posiadaniu zaatakowali interweniującego wobec nich pracownika ochrony. Mężczyznom udało się zbiec. Jednak nie cieszyli się długo wolnością.
 
 
Jeszcze tego samego dnia wszyscy trzej sprawcy wpadli w ręce grudziądzkich kryminalnych, a następnie zostali doprowadzeni do jednostki policji gdzie trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni to dobrze znani grudziądzkim stróżom prawa mieszkańcy powiatu grudziądzkiego w wieku 23-28 lat. Wszyscy wcześniej karani za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu.

W sobotę (30.01.2021) zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeniu do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej. Ponadto prokurator wobec wszystkich podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego, zakazu opuszczania kraju i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Całej trójce grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.