joomla templates top joomla templates template joomla

Zmiany w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulicy gen. Sikorskiego spowodowane przeprowadzenia robót sanitarnych, gazowych i wodociągowych w trakcie kolejnego etapu remontu ul. Sienkiewicza

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w dniach od 11 do 13 lutego 2020 r. w obrębie skrzyżowania ulicy gen. Sikorskiego z ulicą Sienkiewicza wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.
 
 
Zmiany w stałej organizacji ruchu spowodowane są potrzebą przeprowadzenia robót sanitarnych, gazowych i  wodociągowych w trakcie kolejnego etapu remontu ul. Sienkiewicza.
 
Przypomnijmy, że od 5 lutego trwa kolejny etap prac od ul. Sikorskiego do bramy więzienia. W chwili obecnej prowadzone są roboty rozbiórkowe, a następnie odbędzie się przebudowa sieci uzbrojenia podziemnego oraz budowa odwodnienia ulicy.
 
 
Wjazd i wyjazd na parking przy Targowisku Miejskim odbywać będzie się od strony ulicy Kosynierów Gdyńskich.
 
Autobusy komunikacji miejskiej kursują po nowej trasie objazdowej. Objazd w kierunku Tarpna dla autobusów wyznaczony został od Al. 23 Stycznia przez wyremontowaną część ulicy Sienkiewicza, Mickiewicza i Piłsudskiego. W kierunku do Al. 23 Stycznia objazd wyznaczony został przez ulicę Piłsudskiego, Mickiewicza i wyremontowaną część ulicy Sienkiewicza. Na ulicy Mickiewicza na wysokości Urzędu Stanu Cywilnego i Poczty Polskiej zlokalizowane będą dodatkowe przystanki dla pasażerów. Dodatkowo w kierunku Al. 23 Stycznia wykorzystany zostanie przystanek Piłsudskiego/Sikorskiego, na którym zatrzymywać się będą linie: 3, 4, 8, 12, 13, 15, 18, 19, 22, 24, N.
 
Za wszelkie utrudnienia Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu przepraszamy. Wszelkich informacji w zakresie zmian w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823