joomla templates top joomla templates template joomla

Wywiad z Jakubem Kopkowskim kandydat PO do Rady Miejskiej

red: egrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

decyzję o startowaniu w wyborach do Rady Miasta podjąłem świadomie i dobrowolnie, a co za tym idzie, cel, który sobie obrałem to chęć wygrania wyborów. Bardzo chciałbym, aby poznali mnie moi wyborcy, zapoznali się z moją osobą i moim programem. Podejmuje różne formy kontaktu z wyborcami. Osobiście będę opierał się na dwóch kampaniach: bezpośredniej i w Internecie.

Paweł Witkowski - Jestem zwolennikiem niezależności

red: egrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Na forum publicznym uaktywniłem się już na początku tego roku. Szczerze powiedziawszy planowałem zrobić to nieco wcześniej, jednak problemy techniczne przy zakładaniu strony opóźniły pojawienie sie mojego bloga o blisko dwa miesiące. Tym samym mogę powiedzieć, że pojawiłem się w sieci na 4 miesiące przed wyborami prezydenckimi, o których z oczywistych przyczyn nikt nie mógł wówczas wiedzieć.

Konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwość w Grudziądzu

pis.grudziadz.com.pl/ włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altW niedzielę wieczorem 24.10.2010 r. w Klubie Akcent program swój oraz Prawa i Sprawiedliwości na nadchodzące wybory samorządowe zaprezentowała posłanka Marzenna Drab. Konwencję rozpoczęto minutą ciszy w celu uczczeniu ofiary zamachu w Łodzi. Jako pierwszy zabrał głos toruński poseł Zbigniew Girzyński. - W każdym mieście to samorząd jest istotą tego kierunku w jakim zmierzamy - mówił poseł. - Prezydent Malinowski jest złym prezydentem. To prezydent, który od czterech lat tylko i wyłącznie administruje tym miastem. Degradacja Grudziądza postępuje. Nie zaczęła się żadna konkretna inwestycja, żaden konkretny ruch w Grudziądzu, który zostałby od początku do końca zrealizowany przez Platformę.

Wywiad z kandydatem na urząd prezydenta Grudziądza Aleksandrem Pawłowskim

red: egrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Będę realizował to wszystko co zaczęto, a nie skończono w tej kadencji. To jest oczywiste . Piorytetem będzie zakończenie budowy II etapu trasy średnicowej tak oczekiwanej przez grudziądzan w terminie ustalonym w umowie z wykonawcą, czyli do końca listopada 2012 roku. Na tle innych kandydatów będzie mnie wyróżniało to ,że ani ja, ani kandydaci do Rady Miasta z listy KWW „Teraz Grudziądz!” nie są byłymi lub obecnymi radnymi .Ja również nie jestem skażony żadnymi funkcjami samorządowymi .To nie znaczy ,że nie mamy doświadczenia.

Rozmowa z Aleksandrem Pawłowskim - SD

eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Dziękuję za gratulacje. Powodem zainteresowania się reaktywowaniem działalności tej partii w Grudziądzu był fakt jej istnienia i działania w okresie powojennym w Grudziądzu..Są jeszcze osoby które były jej członkami. Partia istnieje od  73 lat. Jak powiedział kiedyś Lech Wałęsa „Stronnictwo było w koalicji z PZPR, wspólnie z ZSL, ale dla nas nie to nie byli żadni komuniści” .Wiele osób zapomniało ,że 17.08.1989 roku w Warszawie została zawiązana koalicja wokół rządu T. Mazowieckiego.
 

Powiatowa Konwencja Wyborcza PSL w Grudziądzu zatwierdziła okręgowe listy wyborcze

pslgrudziadz.pl Edmund Korgol włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altW czterech okręgach wyborczych wybierać będziemy 17 radnych powiatu to jest o dwóch więcej niż w upływającej kadencji a to dlatego że liczba mieszkańców naszego powiatu przekroczyła 40 tysięcy. - w okręgu nr 1 obejmującym gminę Grudziądz wybieramy 5 radnych, - w okręgu nr 2 obejmującym miasto i gminę Łasin wybieramy 3 radnych, - w okręgu nr 3 obejmującym gminy Radzyń Chełmiński i Świecie n/Osą wybieramy 4 radnych, i w okręgu nr 4 obejmującym gminy Gruta i Rogóźno wybieramy 5 radnych. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe wystawia pełne listy kandydatów we wszystkich okręgach.

Wywiad z Krzysztofem Pokorą kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta miasta Grudziądza

red: egrudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Gdybym nie czuł się na tyle silny, aby kandydować na ten urząd, to po prostu nie zdecydowałbym się na to! Co do ugruntowanych kandydatów, to mają oni lekką przewagę przez to, że są troszkę bardziej rozpoznawalni. Ale oprócz tego niewątpliwego punktu bonusowego mają również coś, co im przeszkadza - mam tu na myśli duży elektorat negatywny, na który sobie zapracowali w trakcie swojego urzędowania.

Andrzej Wiśniewski, Czy wystartuje w wyborach?..

eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Gdybym kandydował, to oczywiście chciałbym wrócić do moich pomysłów, których nie zdążyłem zrealizować. Głównie do Solanek i Aquaparku, dokończenia budowy naszego połączenia z autostradą, do pomysłu na lokalizację w Grudziądzu technologicznej części UMK i wypełnienia inwestorami naszej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W zasadzie wszystkie te sprawy zostały w obecnej kadencji zaniechane i jesteśmy niemal dokładnie w punkcie, w jakim byliśmy w końcówce 2006 roku