joomla templates top joomla templates template joomla

Znamy skład nowego samorządu

pomorska.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altDecyzją wyborców dotychczas rządząca koalicja Obywatelskiego Forum Samorządowego i PSL-u utrzyma się przy władzy z przewagą 1 głosu w Radzie Powiatu. Kto zdobył mandat radnego? Najwięcej głosów w całym powiecie - 447 - zdobył Grzegorz Masiota z PSL-u. Oprócz niego ludowcy w nowej radzie będą mieli jeszcze trzech radnych. Mandaty zdobyli: Krzysztof Klonowski (314 głosów), Andrzej Rydecki (194) oraz Jerzy Wołoszyn (160)

Oto wstępne wyniki głosowania na prezydenta Grudziądza

pomorska.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altOto wyniki głosowania z 24 komisji (dane Miejskiej Komisji Wyborczej z godziny 4.20): Robert Malinowski - 5627 59,64 % Andrzej Wiśniewski - 1250 13,24 % Marzenna Drab - 1063 11,26 % Mariola Sokołowska - 609 6,45 % Łukasz Mizera - 382 4,04 % Krzysztof Pokora - 271 2,87 % Aleksander Pawłowski - 174 1,84 % Zbigniew Schröder - 29

Oficjalne wyniki wyborów najpóźniej w środę

rmf24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altOficjalne wyniki wyborów samorządowych - zarówno do rad, sejmików jak i na wójtów, burmistrzów, prezydentów - mają być znane najpóźniej w środę. Taką informację podała PKW na niedzielnej, wieczornej konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej. Zdjęcie Na razie trwa liczenie głosów   /PAP Na razie trwa liczenie głosów Sekretarz PKW Kazimierz Czaplicki powiedział, że obwieszczenie o zbiorczych wynikach wyborów do rad, a także komunikat o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów spodziewany jest najpóźniej w środę do godzin południowych.

KOMUNIKAT Z KONFERENCJI 21.11.2010 R. O GODZ. 20.30

/wybory2010.pkw.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altKOMUNIKAT PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 21 listopada 2010 r. o liczbie osób ujętych w spisach wyborców oraz liczbie wyborców, którym w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do godz. 19.00 w dniu 21 listopada 2010 r. wydano karty do głosowania

Jan Tesmer przeszedł w pierwszej turze

pomorska.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altNa dotychczasowego wójta gminy Grudziądz głosowało 72,74 proc. wyborców. Jan Tesmer otrzymał łącznie 2300 głosów. Jego kontrkandydat Dariusz Morczyński - 862, co daje poparcie 27,26 proc.

Marszałek województwa nagrodzi frekwencję wyborczą mieszkańców

wybory-kujawsko-pomorskie.re.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altWydział Rozwoju i Projektów Europejskich UM informuje, iż Kujawsko – Pomorski Urząd Marszałkowski po raz kolejny ufunduje place zabaw w tych obwodach wyborczych, w których frekwencja 21 listopada będzie najwyższa. Tym razem „do wzięcia” jest pięć znakomicie wyposażonych placów zabaw, każdy wart 30 tysięcy złotych.

Wybory: Frekwencja w regionie - 41,17 proc.

tvp.pl/bydgoszcz włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

altW Kujawsko-Pomorskiem do urn, do godz. 19.00, poszło 41,17 proc. uprawnionych do głosowania - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. To o 2 proc. niższa frekwencja niż średnia w skali całego kraju (43,23).Spośród miast na prawach powiatu, najwyższą frekwencję po 11 godzinach wyborów zanotowano w Grudziądzu - 37,83 proc. Jeśli chodzi o pozostałe miasta.

Wywiad z Marzenną Drab kandydatką na prezydenta Grudziądza

red:eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Grudziądz jest miastem wielkich możliwości, a w grudziądzanach drzemie wielki potencjał. Miastem trzeba zarządzać, nie administrować! Potrzeba impulsu, aby Grudziądz zaczął się rozwijać. W ciągu ostatniej kadencji, z miasta stutysięcznego, Grudziądz stał się miastem powiatowym. Wysokie bezrobocie powoduje, że przede wszystkim ludzie młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu innego, bardziej przyjaznego miejsca do życia.