joomla templates top joomla templates template joomla

Kandydat na prezydenta Grudziądza Andrzej Guzowski rozpoczyna spotkania z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższy wtorek

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

W poniedziałek niezależny kandydat na Prezydenta Grudziądza Andrzej Guzowski mający poparcie grudziądzkiego PiS spotkał się z mediami, natomiast w najbliższy wtorek odbędzie się prezentacja kandydata w trakcie spotkania otwartego z mieszkańcami. 
 
Andrzej Guzowski oficjalnie został poparty przez struktury Prawa i Sprawiedliwości w walce o fotel Prezydenta Grudziądza. Nieznany szerszej opinii publicznej do tej pory kandydat spotkał się w poniedziałek z mediami, a na najbliższym planowanym spotkaniu z kandydatem będą mogli spotkać się z nim i porozmawiać mieszkańcy.
 
Ze strony kandydata dowiedzieć możemy się, że:
 
„Grudziądzanin od urodzenia, radca prawny, przedsiębiorca, manager. Absolwent szkoły podstawowa nr 17 ,II LO Sobieski i UMK Wydział Prawa. Radny pierwszej kadencji Rady Miejskiej - 1990-1994. Wiceprezydent Grudziądza w tym czasie. Prezes m. in. Unii Grudziądz (20 lat), Agrometu Brzeg, Pilmetu Wrocław, Kraju Kutno. Ukończył prawie 40 maratonów i biegów ultra w tym: UTMB (170 km), Łemkowyna (150 km), Ultra Rzeźnik (109 km), Bieg 7 Dolin w Krynicy (100 km)”

Więcej o kandydacie i jego poglądach, a przede wszystkim pomyśle na Grudziądz będzie można dowiedzieć się w nadchodzący wtorek. 
 
Spotkanie z niezależnym kandydatem na Prezydenta Grudziądza Andrzejem Guzowskim posiadającym poparcie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, na którym odbędzie się jego prezentacja będzie miało miejsce w najbliższy wtorek:
 
- 12 czerwca o godzinie 17.30 w Auli Bursy Szkolnej Caritas przy ulicy Chełmińskiej 97 -