joomla templates top joomla templates template joomla

Zenon Różycki dementuje, że „dogadał się” z Platformą czy Nowoczesną lub Obywatelskim Grudziądzem. Pokazuje przelew na 10. tys. jaki dokonał na rzecz swojego komitetu wyborczego

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl; fot: screen: Zenon Różycki/facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Kandydat na Prezydenta Grudziądza Komitetu Wyborczego Wyborców Zenon Różycki - forum dla Grudziądza dementuje swoje wycofanie się z wyborów. Pokazuje przelew na 10 tys. złotych jakiego dokonał na rzecz własnego komitetu. 
 
Pojawiające się informacje i plotki dotyczące wspólnego startu Komitetu Wyborczego, którego kandydatem na prezydenta jest Zenon Różycki z innym komitetem, lub wsparcie innego kandydata - mowa o Macieju Glamowskim - sam zainteresowany zdementował na swoim profilu na fb.
- "Jest kasa na start więc ruszamy!!! Tym samym dementuje ploteczki o wycofaniu się z kandydowania. Z nikim się nie dogaduję, działamy dla rozwoju Grudziądza i zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami rozwijać nasze Miasto" - możemy przeczytać na profilu kandydata na Prezydenta Grudziądza Zenona Różyckiego.
 
Wspomniane przez kandydata na Prezydenta „plotki” - o ile nie było w nich ziarnka prawdy - „wprowadzane w obieg” zapewne przez konkurencję polityczną dotyczyły wsparcia przez kandydata podobnie jak Koalicja Obywatelska, do której należy Platforma Obywatelska, Nowoczesna i w Grudziądzu również PSL osoby z innego komitetu, aby w ten sposób zwiększyć szanse wyborcze w kontrze do kandydata Andrzeja Guzowskiego wspieranego przez Prawo i Sprawiedliwość. 
 
Na chwilę obecną swój start potwierdził również Marek Sikora, który jak wspomniał w rozmowie z naszym serwisem ma już przygotowany program i listy wyborcze, wcześniej już potwierdził start Maciej Glamowski, który zorganizował w tym celu konferencję prasową.