joomla templates top joomla templates template joomla

Dachowanie opla na zakręcie drogi w miejscowości Marusza

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W poniedziałek 3 października krótko przed godziną trzynastą do Strażacy w Grudziądzu wpłynęło zawiadomienie o wypadku drogowym w miejscowości Marusza na wysokości nieczynnej mleczarni. Na miejsce zdarznia udały się dwa zastępy straży z jednostki na Rządzu. 

Dwie osoby przewiezione do szpitala po potrójnej kolizji w Świerkocinie

T.N./eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Dwie osoby przewiezione do szpitala po potrójnej kolizji w Świerkocinie Do potrójnej kolizji doszło w Świerkocinie pod Grudziądzem. Trzy auta osobowe brały udział w tym zderzeniu. W poniedziałkowy poranek – około 8.40 – doszło do kolizji trzech aut osobowych, które zderzyły się w Świerkocinie pod Grudziądzem. 

Niewiele pozostało ze spalonego auta. Nie żyje 22-letni kierowca

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Śmierć kierowcy w wypadku w Mełnie koło Gruty. Kierowca nie żyje, nie wiele pozostało z auta, które spłonęło w wypadku po uderzeniu w przydrożne drzewo.

Mieszkańcy Gminy Grudziądz podobnie jak mieszkańcy Grudziądza mogą korzystać z dobrodziejstw Programu „Grudziądzka Karta Seniora”

info: Urząd Miasta, Grudziądz; video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski oraz Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz dziś, tj. 29 czerwca podpisali porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy gminą-miasto Grudziądz a Gminą Grudziądz dotyczącej korzystania przez mieszkańców Gminy Grudziądz z uprawnień wynikających z Programu „Grudziądzka Karta Seniora”. 

Nie zatrzymał się do kontroli. Próbował uciec i spowodował kolizję drogową. Był pijany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego 36 letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej i usiłował uciec powodując kolizję drogową. W sobotę 10 września ok. godz. 00:15 w miejscowości Pieńki Królewskie, patrol ruchu drogowego chciał podjąć do kontroli drogowej samochód osobowy. 

OSP Ruda wzbogaciła się o pojazd bojowy. Pierwszy w historii nowy pojazd w gminie Grudziądz

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Straży Pożarnej/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

 

W Małym Rudniku odbyła się coroczna dziękczynna uroczystość Dożynek zapoczątkowana Mszą Świętą celebrowana przez ks. Bogdana Tułodzieckiego. Po jej zakończeniu nastąpiło uroczyste przekazanie nowego samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie. 

Atrakcji w sobotę nie zabraknie. "Święto ziarna" kolejny raz w Lisich Kątach

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eReporter24.pl; info: Urząd Miasta/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Tegoroczna edycja „Święta Ziarna” odbędzie się na lotnisku Aeroklubu Nadwiślańskiego w Lisich Kątach jutro, tj. 4 czerwca w godz. 13.00-19.00. W programie imprezy m.in. warsztaty kulinarne, porady dietetyka, spotkanie z kulturystą Tomaszem Lechem, ekopiknik, konkursy i degustacje.