joomla templates top joomla templates template joomla

Dachowanie opla na zakręcie drogi w miejscowości Marusza

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W poniedziałek 3 października krótko przed godziną trzynastą do Strażacy w Grudziądzu wpłynęło zawiadomienie o wypadku drogowym w miejscowości Marusza na wysokości nieczynnej mleczarni. Na miejsce zdarznia udały się dwa zastępy straży z jednostki na Rządzu. 

Dwie osoby przewiezione do szpitala po potrójnej kolizji w Świerkocinie

T.N./eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Dwie osoby przewiezione do szpitala po potrójnej kolizji w Świerkocinie Do potrójnej kolizji doszło w Świerkocinie pod Grudziądzem. Trzy auta osobowe brały udział w tym zderzeniu. W poniedziałkowy poranek – około 8.40 – doszło do kolizji trzech aut osobowych, które zderzyły się w Świerkocinie pod Grudziądzem. 

Niewiele pozostało ze spalonego auta. Nie żyje 22-letni kierowca

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Śmierć kierowcy w wypadku w Mełnie koło Gruty. Kierowca nie żyje, nie wiele pozostało z auta, które spłonęło w wypadku po uderzeniu w przydrożne drzewo.

Jedna ofiara śmiertelna w zderzeniu samochodu z motocyklem w Dusocinie pod Grudziądzem

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/mapka: google.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W miejscowości Dusocin na drodze krajowej 55 w powiecie Grudziądzkim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Pasażerka motocykla poniosła śmierć na miejscu, natomiast prowadzący motocykl został ranny.

Kierowca bez uprawnień potracił kobietę w Świerkocinie. Piesza zmarła w szpitalu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

38 letnia kobieta straciła życie w wypadku drogowym do jakiego doszło na w piątek 20 listopada w miejscowości Świerkocin. Mężczyzna jadący Fordem Transit w kierunku na Świerkocina, na prostym odcinku drogi potrącił kobietę, która szła pieszo w tym samym kierunku. Zdarzenie miało miejsce około godz. 17.00. 

Mieszkańcy Gminy Grudziądz podobnie jak mieszkańcy Grudziądza mogą korzystać z dobrodziejstw Programu „Grudziądzka Karta Seniora”

info: Urząd Miasta, Grudziądz; video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski oraz Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz dziś, tj. 29 czerwca podpisali porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy gminą-miasto Grudziądz a Gminą Grudziądz dotyczącej korzystania przez mieszkańców Gminy Grudziądz z uprawnień wynikających z Programu „Grudziądzka Karta Seniora”. 

Nie zatrzymał się do kontroli. Próbował uciec i spowodował kolizję drogową. Był pijany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego 36 letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej i usiłował uciec powodując kolizję drogową. W sobotę 10 września ok. godz. 00:15 w miejscowości Pieńki Królewskie, patrol ruchu drogowego chciał podjąć do kontroli drogowej samochód osobowy. 

OSP Ruda wzbogaciła się o pojazd bojowy. Pierwszy w historii nowy pojazd w gminie Grudziądz

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Straży Pożarnej/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

 

W Małym Rudniku odbyła się coroczna dziękczynna uroczystość Dożynek zapoczątkowana Mszą Świętą celebrowana przez ks. Bogdana Tułodzieckiego. Po jej zakończeniu nastąpiło uroczyste przekazanie nowego samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie. 

Atrakcji w sobotę nie zabraknie. "Święto ziarna" kolejny raz w Lisich Kątach

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eReporter24.pl; info: Urząd Miasta/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Tegoroczna edycja „Święta Ziarna” odbędzie się na lotnisku Aeroklubu Nadwiślańskiego w Lisich Kątach jutro, tj. 4 czerwca w godz. 13.00-19.00. W programie imprezy m.in. warsztaty kulinarne, porady dietetyka, spotkanie z kulturystą Tomaszem Lechem, ekopiknik, konkursy i degustacje. 

Zebrali 1560 kg plastikowych nakrętek aby pomóc

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Wszystko w ramach akcji „Zamiast do śmietnika wrzuć do pojemnika”. 1560 kg plastikowych nakrętek przekazała grudziądzka Spółka Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia chorej na mózgowe porażenie dziecięce 12-letniej Roksanie Sałatowskiej. 

Zakończono modernizację drogi Sosnówka-Brankówka

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Miło nam poinformować, że w dniu 2 października 2015 roku dokonano odbioru technicznego zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej o minimalnej łącznej grubości warstw 6 cm, do długości 0,850 km w obrębie geodezyjnym: Brankówka dz. nr 25, 56, 102 i cz. dz. nr 74".