joomla templates top joomla templates template joomla

Wjechał autem do rowu. Po wyciągnięciu go kontynuował podróż. Miał 0.5 promila alkoholu. Policja zatrzymała go kiedy dotarł do domu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

0,5 promila alkoholu miał w organizmie 61-latek, który wjechał do rowu w miejscowości Dusocin w powiecie grudziądzkim. Policję o zdarzeniu powiadomił świadek zdarzenia, który pomógł mężczyźnie wydostać się z pobocza i wtedy wyczuł od niego alkohol. 

Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych w Łasinie trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy, pieszy natomiast miał 1,5 promila alkoholu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Jedna osoba przewieziona do szpitala. To wynik wypadku, który miał miejsce w poniedziałek 2 października ok. godz. 19:00 w miejscowości Łasin, gdzie laweta potrąciła 72-latka. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Prokurator żądał 2 lat, sąd orzekł 4 dla kierowcy, który potrącił 13-letnią uczennicę w Radzyniu Chełmińskim w grudniu zeszłego roku i 10 tys. zadość uczycienia

włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dobiegł do końca proces kierowcy, który w grudniu zeszłego roku potrącił na psach 13-letnią uczennicę w Radzyniu Chełmińskim. Dziewczynka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Sąd skazał mężczyznę na 4 lata więzienia. 4 lata więzienia to o dwa więcej niż żądał prokurator, orzekł sąd w Wąbrzeźnie.

To nasz sukces mówi Marek Nowak. Posłanka Iwona Michałek dodaje - nic podobnego, to ja zabiegałam w Ministerstwie o środki dla Grudziądza

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Odziały Ratunkowy, Poradnia Kardiologii Dziecięcej, Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyń grudziądzkiego Szpitala otrzymały dofinansowanie z Ministerstw Zdrowia na zakup sprzętu służącego ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców Grudziądza. 

Prawdziwy cud! W styczniu Grudziądz był 462 wśród najbogatszych i najbiedniejszych gmin w Polsce, a w lipcu znalazł się na 85. Jak to możliwe?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Jeszcze w styczniu Grudziądz był na 462 pozycji wśród najbogatszych i najbiedniejszych gminy w Polsce, a w lipcu tego roku znalazł się na 85 pozycji spośród 2478 gmin sklasyfikowanych w zestawieniu dotyczącym łącznej sumy dochodów w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Jak możliwy jest tak nagły skok?