joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie pojazdów w Zakrzewie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W Zakurzewie 19-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra jadący od strony Radzynia Chełmińskiego w stronę Mełna nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Pojazd zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Mercedesem, w wyniku czego 62 letni kierujący nim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 19 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do grudziądzkiego szpitala. 

Pełne listy Platformy Obywatelskiej w kujawsko-pomorskim po korekcie Ewy Kopacz

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Wciąż jeszcze trwają spekulacje nad listami Platformy Obywatelskiej, które zostały już skompletowane w całości, ale które nadal mogą ulec zmianie ponieważ podlegają jeszcze zatwierdzeniu  Do końca lipca władze regionalne Platformy Obywatelskiej miały czas na opracowanie i przyjęcie list wyborczych. Powstałe listy zostały skorygowane przez pełniącą obowiązku przewodniczącej Po Ewę Kopacz.

To miał być polityczny koniec Janusza Dzięcioła. Ale Centrala dała posłowi zielone światło

Tomasz Węgrzyn/eSerwis. foto: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

To miał być polityczny koniec Janusza Dzięcioła. Nawet sam zainteresowany pogodził się już z tą myślą, jednak jak się okazuje władze krajowe dają zielone światło mimo sprzeciwu regionalnych działaczy. To, że Janusz Dzięcioł w regionie jest persona non grata dla lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej od czasu wyborów samorządowych, w których mocno narozrabiał – zdaniem działaczy lokalnej PO - nie jest tajemnicą.

Miał w piwnicy prawie pół kilograma narkotyków

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Zatrzymany przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Chełmży 26-latek posiadał znaczną ilość środków psychotropowych. Śledczy udowodnili mu również udział w obrocie narkotykami. W jego mieszkaniu zabezpieczyli wagę elektroniczną i kilkanaście tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia. 

Ostre słowa o pośle Lenzu i Szymańskim - "pokazują swoje zasługi podczas gdy czasem nawet nie kiwnęli palcem"

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Biuro Poselskie PiS poseł Jan Krzysztof Ardanowski włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Jan Krzysztof Ardanowski poseł Prawa i Sprawiedliwości posumował swoją kadencję kierując do wyborców ulotkę podsumowującą jego pracę jako parlamentarzysty. W ulotce znajdziemy podsumowanie najważniejszych zdaniem posła wydarzeń mijających czterech lat. Ulotka zawiera również ostre słowa do posłów Platformy Obywatelskiej.

Zatrzymani za krótkotrwałe użycie pojazdu

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Świeccy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o krótkotrwałe użycie pojazdu. Dwóch 19-latków odjechało golfem z Sulnowa, a następnie uszkodzony samochód porzucili w lesie. Pojazd został odzyskany, a amatorzy cudzej rzeczy usłyszeli już zarzuty.

Zatrzymany w kilka godzin po rozboju

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Toruński policjant, który zajął się sprawą rozboju bezbłędnie wytypował podejrzewanego. Okazał się nim znany mu dobrze 26-latek, który w ciągu kilku godzin od zgłoszenia został zatrzymany. Jeszcze dzisiaj zapadnie decyzja czy, a jeśli tak to na jak długo zostanie tymczasowo aresztowany. Z tej racji, że jest recydywistą grozi mu wyższa kara. 

Bezpieczniej nad wodą

kujawsko-pomorskie.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego czuwają nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad jeziorami i rzekami Kujaw i Pomorza. Urząd Marszałkowski finansuje patrole, dyżury i akcje profilaktyczne WOPR w czasie letnich miesięcy.