joomla templates top joomla templates template joomla

Czy wypuszczenie grudziądzkiego gwałciciela przez sąd było błędem? Prokuratura miała inne zdanie. 68-latka zatrzymano w Wielkiej Brytanii

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Poszukiwany listem gończym Marian D. został zatrzymany na terenie Wielkiej Brytanii - poinformowała kujawsko-pomorska policja.

68-latek został skazany na 10 lat pozbawienia wolności za gwałty na młodych kobietach. W listopadzie powinien trafić do więzienia, ale się nie stawił.

Śledczy podejrzewali, że 68-latek może się ukrywać w Irlandii lub Wielkiej Brytanii, dlatego wszczęli procedurę wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania. D. został skazany za wielokrotne gwałty i molestowanie nastolatek.

Jego ofiary miały wówczas od 15 do 19 lat.Był wyjątkowo brutalny i pewny siebie. Groził miotaczem gazu, który przypominał broń. Od dziewcząt żądał podpisania oświadczenia, że wykonywały mu "masaż erotyczny". Robił im zdjęcia i prowadził dziennik.

Horror przerwała jedna z matek nastolatek, która zdecydowała się zawiadomić śledczych. We wrześniu 2016 r. mężczyzna dostał prawomocny wyrok, ale nie zgłosił się do więzienia.

{media load=media,id=8071,width=640,align=center,display=inline}

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież