joomla templates top joomla templates template joomla

Przywiązywał ofiary do łóżka, podawał środki odurzające, robił nieletnim zdjęcia. Gwałciciel z Grudziądza ukrywał się w Wielkiej Brytanii. Złapany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Mężczyznę skazanego na 10 lat pozbawienia wolności za wielokrotne gwałty znaleziono daleko od "domu". Gwałciciel ukrywał się na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie udało się go namierzyć wymiarowi sprawiedliwości i pojmać. 
 
Mężczyzna najwyraźniej nie miał ochoty na odbycie zasądzonej kary i po ogłoszeniu wyroku zamiast stawić się w zakładzie karnym postanowił "wyemigrować".
 
 
 
Kryjówka nie okazała się jednak skuteczna i Mariana D. udało się ponownie schwytać - jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.
 
Mężczyznę udało się złapać dzięki współpracy kujawsko-pomorskich policjantów z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KGP. Teraz skazańca czeka oczekiwanie w brytyjskim areszcie na realizacją Europejskiego Nakazu Aresztowania.
 
Proceder mężczyzny w Grudziadzu został przerwany dzięki jednej z matek zgwałconej dziewczynki - jednocześnie sąsiadki gwałciciela - jednej z czterech ofiar jak wykazało śledztwo. Jej córka zaciągnięta przez mężczyznę robiła duży hałas czym przywołała pomoc. Jej matka zaniepokojona przybiegła i przerwała horror. 
 
Mężczyzna został skazany przez sąd w Grudziądzu na 10 lat pozbawienia wolności za brutalne gwałty na nieletnich dziewczynach, które odurzał, groził im i je zastraszał, przywiązywał do łóżka, a także robił im zdjęcia. Na ofiary wybierał dziewczynki z "trudnych rodzin". Prosił je o sprzątnięcie domu, a następnie zamykał w domu i zmuszał do czynności seksualnych.  
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież