joomla templates top joomla templates template joomla

Ty też możesz zostać antyterrorystą. Trwa nabór funkcjonariuszy do Zespołów Bojowych Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji

włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Dowódca Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Bydgoszczy ogłasza nabór funkcjonariuszy na stanowiska w Zespołach Bojowych Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Bydgoszczy, których zadaniem będzie prowadzenie działań kontrterrorystycznych określonych w ustawie z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych. 
 
Ze względu na zadania realizowane przez SPAP w Bydgoszczy od kandydatów oczekuje się: wysokiej sprawności fizycznej, bardzo dobrego stanu zdrowia, wysokiej odporności na sytuacje stresowe, umiejętności pracy w zespole, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków, dyspozycyjność, prawa jazdy kategorii B.
 
 
 
Warunkiem przystąpienia kandydata do kolejnego etapu kwalifikacji jest złożenie raportu drogą służbową, adresowanego do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Postępowanie kwalifikacyjne obejmuje: złożenie raportu, testy sprawności fizycznej, przeprowadzenie rozmowy z kandydatem, ustalenie przez komisję lekarską podległą ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych w Bydgoszczy zdolności fizycznej i psychicznej kandydata do pełnienia służby w pododdziale antyterrorystycznym Policji.
 
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji dostępne są pod numerami telefonów dostępnymi w służbowej kasiążce telefonicznej.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież