joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyźnie, który przewoził w aucie aż 6 osób w tym jedną w bagażniku i spowodował wypadek, zabrano prawo jazdy. 19-latek odpowie też za spowodowanie wypadku

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latka, który osobowym autem przewoził sześć osób. Jedna z nich jechała w… bagażniku. Kierowca spowodował również wypadek drogowy, nie ustępując pierwszeństwa innemu uczestnikowi ruchu. 

"Dwubiegunówka, rozdygotanie emocjonalne radnych PO" - Przewodniczący Nowoczesnej komentuje i apeluje do radnych aby przyjęli uchwałę o in vitro

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej Grudziądza pojawi się obywatelski projekt uchwały dotyczącej finansowania zabiegów in vitro przez grudziądzki samorząd.  Pojawiły się głosy niektórych radnych Platformy Obywatelskiej sugerujące, że po poprawkach są w stanie poprzeć tą inicjatywę.

Pedofil z Grudziądza prawomocnie skazany. "Wabił chłopców do szatni, kazać im się rozbierać, robił zdjęcia, smarował w miejscach intymnych"

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Wabił chłopców do szatni po treningach piłkarskich, kazać im się rozbierać, robił im zdjęcia. „Smarował ich maścią” w miejscach intymnych. Pedofil z Grudziądza prawomocnie skazany Uprawomocnił się wyrok 7 lat bezwzględnego więzienia dla pedofila z Grudziądza Pawła Ł.

Cztery osoby trafiły do szpitala. W jednym z pojazdów podróżowało 6 osób w tym jedna w bagażniku. Wypadek na skrzyżowaniu Południowej i Konstytucji 3 Maja

info: Czytelnik/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do wypadku doszło w sobotę ok godziny 22.00. Kierujący pojazdem marki Audi A3 jadąc ul Południową nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Konstytucji 3 Maja pojazdowi marki Opel Vectra w wyniku czego doszło do uszkodzenia obu tych pojazdów. 

"Stwierdzili, że jest mu zimno"? Próbowali założyć czapkę na głowę Żółnierza Polskiego na Rynku Główmym w Grudziądzu. Monitoring zarejestrował sytuację, na miejscu pojawili się Strażnicy Miejscy

info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dzięki kamerom miejskiego monitoringu udało się w ostatnich dniach ujawnić zdarzenia, związane z zakłócaniem porządku publicznego w mieście. W jednym z przypadków mieliśmy do czynienia z niebezpiecznymi zabawami osób małoletnich, w drugim z aktem wandalizmu, polegającym na zniszczeniu wiaty przystankowej.