joomla templates top joomla templates template joomla

Urząd Stanu Cywilnego ma nową Kierowniczkę. Poprzedni kierownik został wyrzucony z pracy dyscyplinarnie

T.N./eSerwis.info; info Urząd Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski dziś, tj. 1 grudnia powołał na stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Katarzynę Bozińską. Katarzyna Bozińska od 2008 r. pełniła funkcję zastępcy kierownika USC. Pracę w Urzędzie Miejskim rozpoczęła w 2003 r. w Wydziale Organizacyjnym. 

Bez tych radnych Robert Malinowski "nic nie może". Nie pomógł "szantaż emocjonalny", "teatralne gesty". Radni niezależni od dzisiaj decydują o losach miasta

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

To od głosów radnych Szymona Gurbina, Łukasza Kowarowskiego, Macieja Glamowskiego i Piotra Rohde od dzisiaj zalezy każda decyzja prezydenta Roberta Malinowskiego, który stracił nie tylko większość w Radzie Miejskiej, ale również poparcie wystarczającej liczby radnych Platformy Obywatelskiej i radnych niezrzeszonych.

Prezydent stracił większość w Radzie Miejskiej. Coraz mniej radnych Platformy wspiera jego działania

R.Ż/eSerwis.info; mapa google włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Klub Platformy Obywatelskiej w ostatnich dniach opuściło dwóch radnych Szymon Gurbin, a w ślad za nim Maciej Glamowski. Są również inni, którym nie podoba się sposób w jaki jest prowadzona restrukturyzacja szpitala. Klub PO jednak stracił większość w radzie i nie ma już wpływu na to czy dana uchwała zostanie przegłosowana czy nie.

Kwiaty na mogile śp. ppłk. Jana Ładosia - Honorowego Obywatela Grudziądza

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Członkowie Szwadronu Reprezentacyjnego 18. Pułku Ułanów Pomorskich i Fundacji na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w imieniu Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego udali się do Szczawnicy, by złożyć kwiaty na mogile śp. ppłk. Jana Ładosia - Honorowego Obywatela Grudziądza.

Spotkanie w Urzędzie Miejskim emerytowanych dyrektorów grudziądzkich placówek oświatowych

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej Prezydent Grudziądza Robert Malinowski w ubiegłym tygodniu spotkał się w Urzędzie Miejskim z emerytowanymi dyrektorami grudziądzkich placówek oświatowych. - To już nasza tradycja, że w październiku spotykamy się, by odnowić znajomości i porozmawiać o sprawach związanych z oświatą. 

RIO odrzuciło budżet Grudziądza na 2017 rok. Prezydent, radni PO są zdziwieni. Uważają, że to decyzja polityczna i że celem jest odwołanie władz miasta

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Michał Czepek i Robert Malinowski za problemy z budżetem Grudziądza na 2017 obwiniają Regionalną Izbę Obrachunkową. RIo negatywnie zaopiniowała projekt uchwały, jej zdaniem brakuje w nim środków na pokrycie straty szpitala za 2015 rok.

Brak przejść na ul. Kalinkowej, zbyt duża liczba sklepów z alkoholem, słaba efektywność monitoringu. Wnioski po spotkaniu strażników na os. Kopernika

info: Straż Miejska; Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Półtorej godziny trwało dzisiejsze spotkanie Komendanta Straży Miejskiej na osiedlu Kopernika, w którym udział wzięło kilkunastu mieszkańców. Dużo uwagi poświęcono niedawno wyremontowanej ulicy Kalinkowej. Mieszkańcy skrytykowali przede wszystkim zmniejszenie liczby przejść dla pieszych na ulicy Kalinkowej w wyniku remontu. 

14 par odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

14 par odebrało z rąk Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego poprowadziła Katarzyna Bozińska. - To dla mnie zawsze niezwykła chwila i ogromny zaszczyt. 

Nowa Młodzieżowa Rada Miejska Grudziądza rozpoczęła swoją kadencję

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

20 uczniów z rąk radnej Joanny Iwanowskiej oraz Sekretarza Miasta Dariusza Morczyńskiego odebrało w miniony piątek, tj. 28 października zaświadczenie o wyborze na radnego Młodzieżowej Rady Miejskiej Grudziądza. Zgłoszono 36 kandydatów. 

Trwa budowa hali w Mniszku. W ubiegłym tygodniu wylano strop

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Mniszku przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. W ubiegłym tygodniu wylano strop nad pomieszczeniami zaplecza. Do tej pory wykonano ławy, stopy fundamentowe oraz ściany fundamentowe wraz z izolacją i ociepleniem.