joomla templates top joomla templates template joomla

Strażnicy Miejscy obchodzili swoje święto. 7 Strażników otrzymało wyższe stopnie zawodowe, a 8 wyróżniono

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Urzędzie Miejskim 5 września odbyło się uroczyste spotkanie z okazji obchodów Dnia Straży Gminnej. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Poseł RP Tomasz Szymański, Prezydent Grudziądza Robert Malinowski, Komendant Miejski Policji Dariusz Knoff, a także przedstawiciele instytucji i jednostek m.in. Prokuratury Rejonowej i Zakładów Karnych, z którymi strażnicy miejscy współpracują. 

Marek Totleben utracił mandat radnego, zdecydował o tym Naczelny Sąd Administracyjny. Jego miejsce zajmie w sierpniu Eugeniusz Piasecki, były radny

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W lipcu Naczelny Sąd Administracyjny ostatecznie pozbawił mandatu radnego Marka Totlebena. Jego miejsce w Radzie Miejskiej Grudziądza zajmie Eugeniusz Piasecki, zaprzysiężenie już w sierpniu na najbliższej sesji Rady Miejskiej Grudziądza.

"Przejęcie części szpitala przez GIM wykonane". Piotr Jaskulski rezygnuje z kierowania Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi

R.Ż/eSerwis.info; fot: Gerard Szukay/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Powody prywatne powodem odejście Piotra Jaskulskiego ze stanowiska prezesa Grudziądzkich Inwestycji Medycznych. Ale nie tylko … Piotr Jaskulski zrezygnował w poniedziałek z przewodniczenia spółce Grudziądzkie Inwestycje Medyczne w Grudziądzu. 

W Ratuszu zwiększyło się zatrudnienie. Od 3 lipca prezydent Robert Malinowski ma nowego doradcę ds. Szpitala została nim Katarzyna Młodecka

T.N/eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Katarzyna Młodecka wczoraj od 3 lipca pełni funkcję doradcy Prezydenta Grudziądza. W zakresie jej obowiązków leżeć będą przede wszystkim kwestie związane z finansami samorządu oraz Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. 

Trzech dyrektorów otrzymało akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej w Grudziądzu

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski 29 sierpnia wręczył 3 osobom akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej. W spotkaniu udział wzięła także Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska. Funkcję tę sprawować będą przez najbliższe 5 lat.

Robert Malinowski zdziwiony, o rezygnacji dowiedział się z prasy? "Nie ukrywam, że informacja o rezygnacji Piotra Jaskulskiego była dla mnie zaskoczeniem"

włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezes Grudziądzkich Inwestycji Medycznych Piotr Jaskulski złożył na ręce Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego rezygnację z pełnionej funkcji. W piśmie adresowanym do Prezydenta Grudziądza podkreślił, że podjął taką decyzję z powodów osobistych. 

Utrudnienia w ruchu w Tarpnie. Ruch wahadłowy na Poniatowskiego, Krabinierów, Piłsudkiego, Sikorskiego i w obrębie Ronda Fieldorfa Nila

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Od wtorku 1 sierpnia rozpoczyna się remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 498 w ciągu ulic: Poniatowskiego - odcinek od Ronda Fieldorfa Nila do ul. Karabinierów, Karabinierów - od kanału Trynka do ul. Piłsudskiego oraz Piłsudskiego - od skrzyżowania z ul. Karabinierów do ul. Sikorskiego).

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubileaci odebrali gratulacje z rąk prezydenta Grudziądza w Urzędzie Stanu Cywilnego

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

10 par odebrało dziś, tj. 13 lipca z rąk Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość zorganizowano w Urzędzie Stanu Cywilnego. - To dla mnie niezwykły zaszczyt, że mogę Państwu osobiście pogratulować zdobytego wyróżnienia. 

Dotychczas piesi w trakcie imprez na Cytadeli musieli przeciskać się pomiędzy samochodami. Od teraz przespacerują sie nowym chodnikiem

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Od skrzyżowania ulicy: Jagiełły i Czwartaków do grudziądzkiej Cytadeli powstał nowy chodnik z płytek betonowych o wymiarach 35x35x5 cm. Trakt ma 350 mb. Ponadto wymieniono nawierzchnię peronów i płytek na chodniku przy ul. Jagiełły.

Kontrolerzy biletów przeszli szkolenie z technik walki. Będziesz chciał uciec nie okazując biletu, mogą sprowadzić cię "do parteru" i wezwać pomoc

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Policjanci grudziądzkiej komendy przeprowadzili szkolenie z zakresu technik samoobrony dla pracowników Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. W szkoleniu udział wzięło kilkunastu urzędników, którzy na co dzień odpowiadają za kontrolę biletów w środkach komunikacji miejskiej.