joomla templates top joomla templates template joomla

26 lutego wyjazdowy mecz w Bydgoszczy z MKS Novum

W sobotę, 26 lutego nasz zespół rozegrał wyjazdowy mecz w Bydgoszczy z tamtejszym MKS Novum I Bydgoszcz. Niestety gospodarze okazali się tego dnia za silni i MKS Basket zaliczył porażkę w walce o pierwsze miejsce w lidze wojewódzkiej w kategorii młodzika młodszego. Przegrana z drużyną, która zajęła pierwsze miejsce w grupie A nie była zaskoczeniem, natomiast martwi rozmiar porażki 116 – 19.

Do pierwszej kwarty kwestia wyniku była otwarta, a MKS Novum I prowadził tylko dziesięcioma punktami 15-5. O porażce zadecydowała IV kwarta, którą nasi zawodnicy przegrali 42-6 !!! Tak duża przegrana nie powinna tak bardzo martwić, ponieważ większość drużyn w grupie A poniosła jeszcze dotkliwsze porażki. Usprawiedliwieniem dla naszej drużyny może być fakt, że pojechaliśmy na mecz w okrojonym składzie, choroba Oskara i koszty wyjazdu zmusiły nas do rozegrania tego bardzo ciężkiego meczu w dziesiątkę.

Niestety z tak dobrą drużyną widoczny jest brak treningu na odpowiedniej Sali, same chęci tu już nie wystarczą, bez odpowiednich treningów ciężko będzie rywalizować z najlepszymi. Za tydzień gramy z drużyną, która zajęła drugie miejsce w grupie A - MKS Basket Janikowo. Drużyna ta już drugi sezon gra w lidze, ale mamy nadzieję, że uda się przywieść z Janikowa dobry wynik !!!