joomla templates top joomla templates template joomla

MKS wygrywa wyjazdowe spotkanie z Energetyk Gryfino 37:31. Tym samym umacnia swoją pozycje w tabeli ligowej

R.Ż/eSerwis.info; fot: facebook/MKS Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MKS wygrywa wyjazdowe spotkanie z Energetyk Gryfino 37:31. Tym samym umacnia swoją pozycje w tabeli ligowej. Grudziądzanie wygrywają wyjazdowe spotkanie w Gryfinie. Na specyficznym - jak mówią zawodnicy - boisku rywala udało się MKS-owi zwyciężyć z umiejscowionym niżej w tabeli ligowej zespołem.

Zawodnicy MRGARDEN GKM spotkają się z kibicami

T.W./eSerwis.info; info: MRGARDEN GKM; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W dniach 22-23 lutego do Grudziądza ponownie zjedzie się cała drużyna MRGARDEN GKM-u. Cała drużyna spotka się między innymi w środę 22 lutego z kibicami. Spotkanie zaplanowane jest w Carrefourze znajdującym się w Galerii Grudziądzkiej. 

Olimpia znowu leci w dół w tabeli ligowej. Przegrywa wyjazdowe spotkanie 0:1 z GKS Katowice

T.N./eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Olimpia Grudziądz przegrywa z GKS Katowice 0:1 w wyjazdowym meczu. Po kilku dobrych spotkaniach grudziądzanie znowu lecą w dół tabeli ligowej i zbliżają się ponownie do strefy spadkowej. Olimpia znowu leci w dół w tabeli ligowej i po 16 kolejkach z 18 punktami znajduje się na 14 pozycji w tabeli zbliżając się ponownie do strefy spadkowej. 

Prawdziwi mistrzowie, siatkarze z SP 5 zdobyli mistrzostwo województwa. To kolejny mistrzowski tytuł dla szkolnej drużyny

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Drużyna siatkarska ze Szkoły Podstawowej nr 5 wygrała Finał Kujawsko Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców rocznik 2004. Po zdobyciu Mistrzostwa Grudziądza siatkarze z SP 5 wygrali ćwierćfinał wojewódzki pokonując w setach po 2-0 drużyny Dębowej Łąki i Świecia nad Osą i awansując do półfinału.

Zwycięstwo MKS Grudziądz w spotkaniu z AZS UMK Toruń 36:29

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MKS wygrywa kolejne spotkanie ligowych rozgrywek o awans do 1 ligi tym razem z AZS UMK Toruń. Wynik spotkania chociaż zadowalający zapewne by był wyższy gdyby nie to, że po stronie MKS-u zagrali tradycyjnie już zawodnicy drugiego składu.